Modules
  • Ana Sayfa
  • AvantGo
  • Downloads
  • FAQ
  • Feedback
  • Forums
  • Journal
  • Private Messages
  • Recommend Us
  • Search
  • Statistics
  • Stories Archive
  • Submit News
  • Surveys
  • Top 10
  • Topics
  • Web Links
  • Your Account

• Who's Online
    Şu an sitede, 2 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Languages
    Site Lisanını Seçin

FrpWorld.Com :: View topic - 10 kasabanın eskiden olduÄ?u yerde.
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

10 kasabanın eskiden olduÄ?u yerde. View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Horcoel_Baator
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 1:11 am Reply with quoteBack to top

''IÅ?ık ve karanlık Nimarien..Tarafsızlık ise..''SusmuÅ?tu Lord Thornan bunları sarı saçlı gence doÄ?ru fısıldarken..Ellerini arkasında bitiÅ?tirip pencere kenarına gitti..Genç Å?u anda arkasındaydı..DıÅ?arıya bakarak devam etti sözlerine..OÄ?lu bildiÄ?i gencin onu dinlediÄ?iniden emindi..''Sen tarafsızlıÄ?a ait deÄ?ilsin..''diye devam etti..İç çekti ve duraksadı..''Ã?nünde iki yol var yavrum..Hepimize sunulan yollardan farklı iki yol..''

Thornan bunları söyledikten sonra yavaÅ? ve emin adımlarla arkasına döndü ve önünde duran gence baktı..Mavi gözlü kısa sarı saçlı çocuk asil bir ifade ile kendisine bakmaktaydı..Ã?ıt çıkarmamıÅ?tı..Gözleri Å?ömine ateÅ?inde yeÅ?ilimsi bir ifade alıyor..Asaletine asalet katıyordu adeta..Thornan gülümsedi..

''Seçimini yap..''demiÅ?ti yüce Å?ovalye Thornan sarıÅ?ın çocuga..''IÅ?ık sana huzuru ve bilgeliÄ?i getirir..Karanlık ise gücü ve ölümü..Å?u ana kadar bile birçok Å?ey yaÅ?adın Nimarien..Ä°ki tarafıda gördün..Karanlık senden geçmiÅ?ini çaldı..IÅ?ık ise sana geleceÄ?ini verdi..Biliyorum bu kararı verecek olan sensin..Ve gene biliyorum..Sana olan babalık görevimi bitirmek üzereyim..Ama sana birÅ?ey diyeyimmi çocugum..Karanlık denen illet senin içinde barınmıyor..Barınamıyor...Aileni kaybettiÄ?in o köye geldigim anda görmüÅ?tüm gözlerinin içindeki saf ıÅ?ıÄ?ı..Ve burada geçirdigin zaman boyunca..''Å?ovalye gene gülümsemiÅ?ti..''Ä°nsanlara yardım edecegim diye baÅ?ına açmadıgın bela kalmadı..''Gülümsemesi gittikçe artmıÅ?tı bunları söylerken Å?ovalyenin..Ardından sustu ve Nimarien isimli yarı elfe doÄ?ru bakmıÅ?tı..

Yarımelf ise..Sadece gülümseyip Å?ovalyeye sarılmıÅ?tı..Yolunu biliyordu..BaÅ?ını babası bildiÄ?i Å?ovalyenin omzuna yaslarken ıÅ?ıldayan gökyüzüne baktı..Tüm bu renkler..Tüm bu canlılık..Ne kadar güzeldi..Ne kadar güzel..

''Yolumu biliyorum..'' dediÄ?ini hatırladı Nimarien..

.......................................................................................................

''Yolumu biliyorum..''dedi Horcoel kendi kendisine..''Yolumu biliyorum..''

Horcoel Silverhorn ile ilerlerken arkasında bıraktıÄ?ı kızın ona iyi Å?anslar dediÄ?ini duyunca tüm aklını bir hüzün tabakası kapladı..Ya kızı bir daha göremeyecekseydi..DüÅ?ündü..Neden bu kız bu kadar önemliydi Horcoel için..Bu hissettikleri nelerdi..Hisleri..Hiç yaÅ?ayamadıgı bu hisler..Horcoel kendisine kızarak baÅ?ını saÄ?a sola salladı..Kızı düÅ?ünüyordu..Ancak yapılması gereken yapılmalıydı..Olması gereken olmalıydı..Ä°nsanları düÅ?ündü Å?ovalye..Aklından Lord Thornanın öÄ?ütlerini geçiriyordu bu sırada..

''IÅ?ıÄ?ın yolu merhamet ve fedakarlık gerektirir..KaranlıÄ?ı karanlıkla yenemezsin..Ona bu karanlıgın aksini göstermelisin..IÅ?ıÄ?ı göstermelisin..IÅ?ık ise ancak kalbinin ve merhametinin gücü ile olur..Ve bazen bunlar için fedakarlıklar yapman gerekir..BaÅ?kalarının yaÅ?amı için belkide en çok sevdiÄ?in Å?eylerden vazgeçmen..''

Horcoel atını hızla kızıllıgın içine sürmeye devam etti aklından bunlar geçerken..Sol elini yumruk yaptı ve yüz kasları kasıldı..''Ne bekliyorsun..''diye düÅ?ünüyordu Å?ovalye..''Hem bu duygularına karÅ?ı alacagın cevabıda bilmiyorsun..Hem tehlike..Evet diyecek olsada onu tehlikeden uzak tutmalısın..Thornan ın dediÄ?i gibi..Fedakarlık yapmalısın..Ä°nsanların ve onun hayatı için a...''DüÅ?ünceleri duraksadı paladinin..Sesler kesmiÅ?ti düÅ?üncelerini..Bu sırada arkasından iÅ?ittiÄ?i sesler..Atı ilerlerken baÅ?ını hızla arkasına doÄ?ru çevirdi ve Oren inananı elfinda onunla beraber oldugunu farketti..

''Nimarien Celeb'thalion..''diye fısıldadı elfe..''Ama insanlar arasında Horcoel Baator olarak tanınırım..''Atını biraz yavaÅ?lattı ama yoluna devam etti..Bir yandanda seslenmeye devam ediyordu..

''YoldaÅ? bu civarlarda yüklü bir negatif enerji algılıyorum..O kadar yüklü bir enerjiki..Kasabaya zarar verecek birÅ?eyse onu bulup durdurmalı..Ve gerekirse insanları uyarmalıyız..''

Horcoel bir an için nöbetçileri tekrar alarma geçirmeyi düÅ?ündü..Ardından kafasını sallayarak vazgeçti..

''Ve Oren inananlarınıda..''dedi Elfe doÄ?ru..Ancak kızı tehlikeden uzak tutmak için yanına çaÄ?ırmamıÅ?tı..''Neyse..''Diye devam etti sözlerine..''Devam edelim ve Å?u enerjinin kaynagını bulalım..Gerisini bulduktan sonra düÅ?ünürüz..''

Slach
    Gölge Ustası

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 2:37 am Reply with quoteBack to top

Slachın ormanda dolaÅ?mak için çıkmıÅ?tı. Horcoel yapması için yada ihtiyaçları olan bir Å?ey söylememiÅ?ti. Belki Horcoel Slach a güvenmiyor olabilirdi fakat oda haklıydı böyle bir durumda kime güvenilebilirdi ki. Karnının acıkmıÅ? olduÄ?unu fark etti. Uzun bir yoldan geliyordu yorgunluk bir Å?ey deÄ?ildi fakat bir az da olsa bir Å?ey yemesi gerekiyordu. Orman yiyecek bulabileceÄ?i en iyi yerdi.

Biraz ilerledikten sonra güzel bir geyik gördü. Hemen okunu çıkardı. Sonra indirdi canlı bir Å?eyin canını o an yakmak istemiyordu. GeyiÄ?in masumiyeti de bunu yapmasını engellemiÅ?ti. Hem yemek için onu piÅ?irmesi gerekecekti. En iyi yenilebilecek otlar bulmalıydı. Yenilecek bir bitki bulmak kafasını yere indirdi yerde tanıdıÄ?ı yenilebilcek bir bitki gördü. Bir tür havuçtu. Bitkinin kökü yeniyordu. Bitkinin toprak üzerinde kanan kısmını tuttu ve çekti. Güzel ve tam olarak yetiÅ?miÅ?ti. Birkaç adım ilerisinde bir tane daha vardı. Birkaç tane daha buldu. Bir taÅ?ın üzerine oturdu ve matarasındaki su ile hepsini yıkadı. Yemeye baÅ?ladı. Hepsini yedi karnını doyduÄ?unu fark etti. On kasabaya bir Å?arkı söyleyerek yavaÅ? yavaÅ? yürümeye baÅ?ladı.

On kasabada Horcoel ile konuÅ?mak istiyordu. Ona güvenlik sorunu konusunda birkaç soru soracaktı. Biraz araÅ?tırmadan sonra Horcoeli buldu. Yanında bir elf vardı. KonuÅ?malarını bölmek istemiyordu. Horcoelin yakınında durdu ve öksürdü dikkatini çekmek istiyordu.

Forum Yöneticisi

PostPosted: Mon Apr 11, 2005 3:52 am Reply with quoteBack to top

Raych at sesleri duyuyor gibiydi. Oren Å?ovalyeleri geliyor olmalıydı. Bunun iyi bi Å?ey mi kötü bi Å?ey mi olduÄ?unu bilemiyordu Raych.. Efron Å?ovalyelerin tanrısına karÅ?ı çıkmıÅ?tı öyleyse. Oren iyi bir tanrıysa bunu baÄ?ıÅ?Å?lamalıydı ama öyle miydi? Bir defa daha Orene iliÅ?kin Å?üpheleri canlandı. Ã?ok derinlerde ne olduÄ?unu anlamadıÄ?ı bir Å?eyler vardı. Ama Å?imdi bunları düÅ?ünmemeliydi. Efron ona yardım edebilecek cesur adam.. O tehlikede gibiydi. Å?ovalyeler atlarıyla geleceklerine göre kama Å?ansı yoktu. Ã?yle ise bir tehlike oluÅ?ursa elinden geldiÄ?ince hızlı onların zayıf yanlarını arayacaktı. Yine de zor durumda kalmadıkça harekete geçmemeliydi... Efron un hayatı ciddi bir Å?ekilde tehlikeye girmedikçe..

Illyra
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue Apr 12, 2005 2:20 am Reply with quoteBack to top

genç kız çadırda oturmuÅ?, gözlerini bir noktaya sabitlemiÅ?ti. botundaki fırlatma bıçaklarından bir çiftini çekmiÅ? oynuyordu. içinde merlias ın öldüÄ?ü gün olduÄ?u gibi tehlike ve sıkıntı hissi vardı.
    "bundan nefret ediyorum" diye mırıldandı.
    horocel an onun arkasından gitmei düÅ?ünüyordu. kendiside peÅ?lerinden gitmek istedi. ama ona parÅ?ömeni vermiÅ?ti. eÄ?er bir tehlike varsaydı ya burada kalması gerekliyseydi....
    sonra dayanamdı ve parÅ?ömeni açtı, sakince okudu
    ' Arkamızda benim sana anlattıÄ?ım Å?ovalye yani vampi bizim arkamızdan geldi. Kervana doÄ?ru gidiyordu... Å?u an geri dönemem korumam gereken bir kervan var... Dikkatli olun o bir vampir.
    Kasabaya gelenlere lütfen dikkat et. Biliyorsun ki bu adamda kasabaya gelip yardım tekilifinde bulunmuÅ?tu. Lütfen herkeze karÅ?ı Å?üpheli ol. Orenin Kutsaması üzerinde olsun.
    Alfred Coldsword"
    hala görünüÅ?ü deÄ?iÅ?memiÅ?ri "bir vampir" diye mırıldandı. "kesinlikle burada kalmaylıyım ama horocel lütfen lütfen sen geri dönmelisin, merlias lütfen kaderim senin gibi olmasın, lord oren lütfen onun ölmesine izin verme nedensiz bir Å?ey ama ona bir Å?ey olmasını istemiyorum". sonra sustu ve elindeki iki bıçaÄ?ı yere sapladı. "uzun bir zaman geçekcek" dedi "uzun bir zaman.........."

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Apr 12, 2005 2:38 am Reply with quoteBack to top

"Seni öldürecek Efllaa.... Seni paramparça edip öldürecek... O bir cani... Kaç ondan... Benimle gel... Seni öldürmeye geliyor Eflaaa.... Ormana kaç Eflaa....."

Ephron tepkisiz bir Å?ekilde duruyor hiç bir Å?ey yapmıyordu.

Å?ovalye Horcoel korkunç auraya dayanmaya çalıÅ?arak ilerledi ve ormana gittikçe yaklaÅ?tı. YaklaÅ?tıkça kızıl auranın yayıldıÄ?ı Å?ekli seçmeye baÅ?lamıÅ?tı. Bu sabahten beri konuÅ?tuÄ?u büyücüden baÅ?kası deÄ?ildi. O garip tartıÅ?maları çıkaran adamdan yalnızca yaratılıÅ?ın en büyük kötülüklerine ait olabilecek bir aura yayılıyordu.

Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue Apr 12, 2005 4:13 am Reply with quoteBack to top

Raych arkasından seslerin yaklaÅ?masını dinlemeye devam etti. Efron öylece duruyordu... Belki de bir planı vardı. Böyle durduÄ?una göre zamanını bekleyen bir büyücü olabilir belki diye düÅ?ündü Raych.. Yine de emin deÄ?ildi. İçinde kötü bir duygu vardı. Sanki bir Å?eyler yanlıÅ? gidiyormuÅ? gibi ama ne ? ? ?

Oren Å?ovalyeleri içlerinde iyi insanlar vardı. Ama sıraya her giriÅ?inde sıradan atılan bir çocuÄ?u en sonunda en önden bir Å?eyler almaya çalıÅ?tıÄ?ı kızan.. ve tehtid eden bir Oren Å?ovalyesini de görmüÅ?tü ( RP DıÅ?ı not: Söz konusu tehtid muhtemelen ciddi olmayan bir korkutmaydı ama Raych bunu anlayamadı )

Emin deÄ?ildi .. İçlerinden iyi olanlar da vardı. Hatta birisi bir gün baÅ?ını okÅ?amıÅ? ve nasıl olduÄ?unu sormuÅ?tu ama öksüz olduÄ?unu bilse aynısını yapar mıydı acaba? ? ?

Bir de baÅ?ka bir huzursuzluk vardı hissettiÄ?i. Aslında bu birbirini tanıyan iki dostun karÅ?ılaÅ?ması da... Ama bir Å?eyler kötü gidiyor gibiydi. Raych Efrona soran gözlerle baktı. Sonra eÄ?ilip sessizce birkaç taÅ? parçası aldı. Bir Å?ovalyeye karÅ?ı pek bir anlamı yoktu yine de belki bir iÅ?e yarar diye düÅ?ündü Raych.

Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun May 01, 2005 8:16 pm Reply with quoteBack to top

Rhonin wrote:
    Etrafta bir nöbetci gördü ve ona " Merhaba...Ben Yüce Oren'in tapınaÄ?ından geliyorum ve acilen Horcoel'i bulmalıyım ona mesaj getirdim...Ona özel bir mesaj getirdim...Rica etsem nerede olduÄ?unu söyleyebilirmisiniz..." dedi ve soluklandı daha sonra adamdan gelicek cevabı bekledi...

Nöbetçi Vladhek'i Å?öyle bir süzdü fakat Lord Oren'in amblemini görünce Å?üphelerinden kurtularak, "Benimle gelin..." diye belirtti.

Nöbetçi bir kaç kiÅ?iye Horcoel'le ilgili sorular sorarken sonunda bir çadıra yöneldi. Ã?adırı bulduklarında karÅ?ılaÅ?tıkları bir kaç kiÅ?i, nöbetçi ile birbirine pis pis gülümsemiÅ?ti.

On kasaba askeri çadırın dıÅ?ından kuvvetlice baÄ?ırdı:
    "Å?ovalye Horcoel, tapınaÄ?ınızda bir haberci geldi..."

Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun May 01, 2005 9:23 pm Reply with quoteBack to top

Reltar squan ın atıyla ilgilenirken cücenin geldiÄ?ini fark etmemiÅ?ti.Karnındaki yarası ve squan ın acısı baya aÄ?ır gelmeye baÅ?lamıÅ?tı sanki.Ardından ölülerin taÅ?ındıÄ?ı arabanın yanında olduÄ?unu fark etti.Squan ı oraya koymamıÅ?tı.Onu yanından ayırmıyordu.Cücenin sözlerine katılarak baÅ?ını hafifçe salladı.Hepsi huzur içinde yatmalıydı.Ã?ünkü hepsi emek harcamıÅ?tı bu kervan için.
    Ardından cücenin sorusunu duydu."Gayet iyiyim."Hafif bir tebessüm etti.Göz altındaki kırıÅ?ıklıklar daha fazla buruÅ?muÅ?tu."Sadece kardeÅ?ime bakıyorum.Onun elimden kayıp gitmesine..."Elini aklaÅ?mıÅ? saçlarının arasında gezdirerek sinirlerini yatıÅ?tırmaya çalıÅ?tı. Hayatı hep böyle sıkıntı ve sitreslemi geçecekti.
    "Ama biraz dinlenebilirim.Müsade var mı?EÄ?er varsa kardeÅ?ime ve atıma bakabilir misin?"
    Reltar biraz kafa dinlemesi lazımdı.HerÅ?ey üst üste geliyordu...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun May 01, 2005 10:20 pm Reply with quoteBack to top

Å?ovalye sonunda bir çok hasta kiÅ?inin öksürükleri ve hırıltılı nefesleriyle dolu çadıra vardı. Uyuklamakta olan rahibelerden biri yanına yaklaÅ?tıÄ?ında adam elliyle dur iÅ?areti yaparken
    "Kendinizi yormayın rahibe, sadece uyuyacak bir yataÄ?a ihtiyacım var..."

Kaıdn Å?aÅ?kınlıkla Å?ovalyeye bakakaldı. "Size baÅ?ka bir çadır ayıralım efendim, bu insanlar çok hasta, sizin de hastalanma riskiniz avr. Hem sizi gibi bir Å?ovalyenin bu hasta çadırında ne iÅ?i var?"

Cervantes gözlerini kapatıp uykunun hayallerini kurmaya çoktan baÅ?lamıÅ?tı. Yüzünde bir gülümseme oluÅ?tu: "Ben bu insanların yanında olmazsam gözüme uyku girmez kız kardeÅ?. Onların yanında hasta olacaksam razıyım..."

Rahibe aÄ?zını bir kez daha açmaya yeltendi fakat Å?ovalye çoktan boÅ? bir yer yataÄ?ına yönelmiÅ?ti. Hasta bir kadının yanına yattı. Kadının ciÄ?erleri sıvı dolmuÅ?tu belli ki, çok zor ve hırıltılı nefes alıyordu. Adam yataÄ?a yattı ve kadının elini tuttu.

"Korkma kardeÅ?im... Her Å?ey çok daha iyi olacak..."
    Aklında kalan son büyüyü düÅ?ündü. Kadına biraz yardımcı olabilirdi belki ya da kısa bir süre iyi hissetmesini saÄ?layabilirdi...
    "Adalet'in efendisi bu kuluna dayanıklılık bahÅ?et..."
    *Bear's Endurance*

ve gözlerini kapadı. Daha nice korkunç kabuslarında tanrısının korumasına sıÄ?ınacaktı...

Horcoel_Baator
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun May 01, 2005 11:11 pm Reply with quoteBack to top

Horcoel bir duraksayarak hüzünlü bir ifade ile kızın elinden aldı parÅ?omeni ve katlayarak kemerine sıkıÅ?tırdı..''Hayır ladyım..''dedi hüzülü ifadesine devam ederek..''Dargın ifadem sizin yüzünüzden deÄ?ildi..''dedi bozuk bir ifade ile..Å?u sıralar kafam gerçekten çok karıÅ?ık..Sadece..Sadece düÅ?ünüyordum ki..

Horcoel ardından tekrar baÅ?ını yere doÄ?ru çevirdi..Kızın saçlarının yüzüne vurdugu anda hissettiÄ?i o kokuyu ve o duyguyu düÅ?ündü o sırada..Sevmek diye düÅ?ünebildi kararsızca..YaÅ?ayan herhangi bircanlıyı sevmek gibi deÄ?ildi bu sevmek..DeÄ?er vermek düÅ?ünmekti..Bakmak hissetmekti..Ve yeri geldiÄ?inde geri çekilmesinide bilmekti..Uzun sarı saçları eÄ?ik baÅ?ının önünden asaletle yere doÄ?ru uzanırken ''Söylemesi öyle zorki..''diye fısıldadı..Ya eÄ?er söylerse ve kendisinin yüzünden ona birÅ?ey olursa..Onu da bu tehlikeyemi sokacaktı..Hüzünle dona kaldı Å?ovalye..Ve hiçbirÅ?ey yapamamanın verdiÄ?i sinirle yumruklarını sıktı..Kafasını kaldırıp bir an kıza tekrar baktı..O yere bakarken kız üzerine dar bir kazak giymiÅ?ti ve vücut hatları belli oluyordu..Paladin utanarak baÅ?ını saÄ?a çevirdi bu sırada..Kızın gerçektende Oren in cenneti kadar güzel oldugunu düÅ?ünüyordu..Kutsal bir güzellik..Ne kadar tatlı bir gülümsemesi vardı..Kızın gülümsemesini düÅ?ündügü zaman paladin kalbindeki saflıÄ?ın arttıgını hissediyordu..IÅ?ıÄ?ına ıÅ?ık katıyor ve dünyadaki güzellikleri ona anlatıyordu bu güzellik..Onun uÄ?runa her Å?ey ile savaÅ?abileceÄ?ini hissetti..Ve diyarda yaÅ?ayanları düÅ?ündü..Onlarında birbirlerine duydugu bu sevgiyi hayal ettikçe insanları koruma arzusu artıyordu paladinin..Bir an gülümsedi..Ve utancını yenerek kıza bakmaya baÅ?ladı..DüÅ?ünüyordu..Sadece düÅ?ünüyordu..

KeÅ?ke ona karÅ?ı hissettiklerini söyleyebilseydi..

Raistlin wrote:

On kasaba askeri çadırın dıÅ?ından kuvvetlice baÄ?ırdı:
    "Å?ovalye Horcoel, tapınaÄ?ınızda bir haberci geldi..."

Horcoel bu ses yankılanırken kıza tam birÅ?eyler söylemek üzereydi..Agzı havada asılı kalan Å?ovalye güç bela konuÅ?abildi..''Beni çaÄ?ırıyorlar Ladyim..''dedi üzgün bir ses tonu ile..Ardından hissettiklerini belli etmemek için asalet ekledi ses tonuna ama sesi gıcık yaparak deÄ?iÅ?ince sesini kasarak deÄ?iÅ?tirdiÄ?i belli olmuÅ?tu sanki..''Kervandan olmalı..''dedi..Arkasını dönerek asil bir haraketle mavi pelerinini dalgalandırarak iki adım attı ve ardından duraksadı..BaÅ?ını arkada duran kıza doÄ?ru çevirerek seslendi..

''Sanırım Kervanı karÅ?ılamamız gerekiyor..''dedi yarım yamalak gülümseme ile..''Geliyormusunuz..''diye tamamladı sözlerini..Kıza birkaç saniyeden fazla bakamıyordu Å?ovalye..Utanıyordu..Kız..O kadar güzel ve tatlı idi ki..Kalbindeki tüm saflıÄ?ı ortaya çıkarıyordu..

Sylvos
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun May 01, 2005 11:35 pm Reply with quoteBack to top

Habormm yüzünde Å?aÅ?kın bir ifadeyle Reltar'a baktı..KardeÅ?i ölmüÅ?tü!Bunun çok büyük bir acı olduÄ?unu hissedebiliyordu ama.Onun hiç kardeÅ?i yoktu.Ama nedense bu acıyı alglayabiliyordu..
    "Seni çok iyi anlıyorum Reltar..Her ne kadar bu duyguyu hiç yaÅ?amasamda.Yeri cennet olacaktır.."
    Elini Reltar'ın omuzuna koydu..
    "Kervan benim denetimimde..Cerantes dinlenmeye gitti.Ama ben kardeÅ?inle yeteri kadar ilgilenebilirim sanırım"ata doÄ?ru bakarak ekledi"Ve atına.."

Sonra etrafa bakarak bir nöbetçiyi çaÄ?ırdı:
    "Bana Sir Horcoel 'i bulup getirin.."dedi ve ölü Å?ovalyelerin cesedinin yanında durdu, aynı zamanda kervanı denetliyordu..

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon May 02, 2005 11:00 pm Reply with quoteBack to top

Nöbetçi selam vererek hızla koÅ?turarak uzaklaÅ?tı... YaklaÅ?ık aynı anda Horcoel'in çadırının önüne vardıÄ?ında, baÅ?ka bir nöbetçinin de Horcoel'e bir ziyaretçi geldiÄ?ini söylediÄ?ine tanık olmuÅ?tu.

Bir anda Å?aÅ?kınlıkla donakaldıktan sonra diÄ?er nöbetçiyle bir Å?eyler konuÅ?maya baÅ?ladı...

Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon May 02, 2005 11:02 pm Reply with quoteBack to top

Nöbetçi selam vererek hızla koÅ?turarak uzaklaÅ?tı... YaklaÅ?ık aynı anda Horcoel'in çadırının önüne vardıÄ?ında, baÅ?ka bir nöbetçinin de Horcoel'e bir ziyaretçi geldiÄ?ini söylediÄ?ine tanık olmuÅ?tu.

Bir anda Å?aÅ?kınlıkla donakaldıktan sonra diÄ?er nöbetçiyle bir Å?eyler konuÅ?maya baÅ?ladı...

Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon May 02, 2005 11:03 pm Reply with quoteBack to top

Illyra
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Wed May 04, 2005 1:52 am Reply with quoteBack to top

Illyra, herzamnaki soÄ?uk tavrı ile sadece baÅ?ını evet anlamında salladı. konuÅ?madı, hızla çadıra doÄ?ru koÅ?tu, koÅ?arken iki ıslık çaldı, finney de yerinden fırlayarak onu takip etmiÅ?ti. çadırın içine dalarak öreme zırıhını kazaÄ?ın üstüne giydi ve kılıcını yastıÄ?ının altından alarak beline taktı. "ben bir Å?öavlyeyim" diye düÅ?ündü "insanların arasında zırhsız ve kılıçsız dolaÅ?mam hiçte yakıÅ?ık almaz".
    çadırdan dıÅ?arı çıktı. finney onu bekliyordu. soÄ?uk ve zarif bir hareketle finney in üstüne bindi ve gitmek için horocel e bekmaya baÅ?ladı....

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum