Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 19
    Dün: 35
    Toplam: 90383

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1476
    Üye: 1
    Toplam: 1477

Şu An Bağlı:
    01 : ixowukuta

FrpWorld.Com :: View topic - Huldor Zamanı(Yorumlar)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Huldor Zamanı(Yorumlar) View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Aug 26, 2010 11:34 am Reply with quoteBack to top

.
    Wahşi Batı oyununu namevtler konseptinde yapalım Mr.Green zombi kovboylar hahahaha

.
    Back to top View user's profileSend private message
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Aug 26, 2010 11:39 am Reply with quoteBack to top

dwaxer wrote:
    .
    Wahşi Batı oyununu namevtler konseptinde yapalım Mr.Green zombi kovboylar hahahaha

.

Stephen King'in kule konsepti ilk kitapta öyleydi zaten. Roland bir kovboydu ve genel olarak vampirli zombili bir dünyada dolaşıyordu.

Ah Roland ah Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Tekrar okuyasım geldi 7 kitabı birden.

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Aug 26, 2010 11:49 am Reply with quoteBack to top

.
    Bu başlık Huldor Zamanı hakkındaymış yalnız; konuyu saptırmayalım. Razz

.
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Aug 26, 2010 7:10 pm Reply with quoteBack to top

dwaxer wrote:
    .
    Bu başlık Huldor Zamanı hakkındaymış yalnız; konuyu saptırmayalım. Razz

.

Eğer oyun açılacaksa saptırın ya problem değil Razz

Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Aug 26, 2010 7:16 pm Reply with quoteBack to top

Pelor birliğindekiler için selamlaşma şeklini bir köşeye yazmıştım ama tam olarak tasarlamamıştım. Sadece büyücüler için yazdıgım vardı o da dwaxer'e denk geldi Smile

Selamlaşma;
    Büyücüler için zihinde canlanan bir pelor işareti ile(Kırmızı bir P harfi yatık bir biçimde ve bir dairenin içinde) selamlaşma sağlanabildiği gibi bir de el sıkıştığı kişi ile telapatik olarak konuşmanın mümkün olması ile sağlanıyor. Diyeceksiniz bunları başka bir büyücü de istese yapar mı? YAPAR! Ama bilmesi gerek Wink

Büyücüler dışında ise sağ kolunu arkaya yani sırtına yaslayarak hafifçe kafasını eğmesi şeklinde oluyor.

Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Aug 28, 2010 8:42 pm Reply with quoteBack to top

dwaxer wrote:
    .

"Durun bakalım arkadaşlar, ben öyle gizli işlerden hoşlanmam!" diye itiraz etti Leopold. "İçeriye girip mertçe dövüşmekten başka bir strateji yapmaya gerek yok. Ben direkt önden (G1)Â?den başlayarak, saldırırken ve ilgiyi üzerime çekerken, Nrebte ve Huor siz de çadırın ardından dolaşıp Isaril'in başındaki haydut (G7) ve okçuyu (G6) halletmeye çalışın. Büyücü Elrand, sen de kapının ordan ve çadırın köşesine saklanarak büyülerini gönderebilirsin.Â?

Â?Saldırıya hazır olduğumuzda, ben de koruyucu büyülerimi, kendime ve NrebteÂ?ye yapacağım. BORAT ve KUTFA büyüleri bizi BahamutÂ?un izniyle güçlendirecek. Ancak etkisi 2 dakika sürer, o yüzden girmeden hemen önce yapmalıyım. Hazırsanız yüzleşelim alçak düşmanla!Â?

Saldırmadan hemen önce yaptığı büyüler;
    Leopold kendine ve NrebteÂ?ye
    BORAT ... (9 tık) (dosta) Can:+2d6, süre:(2*Büyü) dk boyunca
    KUTFA ... (9 tık) (dosta) İrade:+1d6+2 süre:(Büyü+1d6) tur boyunca
    Ayrıca kendine
    DADUL ... (7 tık) (kendine) Defansı:+1d6+2 Süre: Büyü*1dk
    (bütün büyüleri yapmak 4 tur sürüyor)

.

Dwaxer güzelce yapmış planı da herkes buna uyuyor mu ona göre zarları mı atayım artıkın

dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Aug 28, 2010 8:56 pm Reply with quoteBack to top

.

Valla kıllık olsun diye değil arkadaşlar ama rolümü oynuyorum; liderliğe eğilimli bir paladin. Very Happy Karşımızdakiler haydut değil de daha şerefli düşmanlar olsaydı çıkıp şeflerine teke tek dövüş için meydan okurdum.

Ayrıca özgeçmiş filan yazmadık ama şöyle diyeyim, Leopold zengin, asil ve toprak sahibi bir ailenin en küçük oğlu. Sülalenin yönetimi ağabeylerinden ona kalmayacağı için küçük yaşta Bahamut tapınağına verilmiş eğitim görsün diye. Biraz şımarık ve saf bir tip olabilir sınıfı gereği. Bir de tanrının sevgili kulu olduğundan (zaten paladinler korkusuz olur genelde) karşısındaki tehlikenin büyüklüğünü yanlış hesap edebilir. (siz uyandırın böyle durumlarda)

.
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Aug 29, 2010 6:55 pm Reply with quoteBack to top

Aslında herkes böyle ufak ufak yazabilir isteyen tabi!

Turu bu gece döndüreceğim ondan sonra düzenli bir şekilde günde bir yada en geç iki günde bir dönecek

Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Aug 30, 2010 3:42 pm Reply with quoteBack to top

Aegron G6 öldükten sonra ben ok atmaya devam etmişim, o da 6-5 atarak kurtulmuş? Çlü adam çok şanslı değildir hâlbuki, neyse bu turu es geçtim bir daha yapma böyle bir hata Very Happy

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Aug 30, 2010 4:28 pm Reply with quoteBack to top

Edmond wrote:
    Aegron G6 öldükten sonra ben ok atmaya devam etmişim, o da 6-5 atarak kurtulmuş? Çlü adam çok şanslı değildir hâlbuki, neyse bu turu es geçtim bir daha yapma böyle bir hata Very Happy

Yok sanırım o kişinin ipini büyücümüz çekti, ateşli büyü atarak. Büyücümüz süper ya, zar felan atmıyor Mr.Green telepati ile beynime sondaj yapınca zaten gözüm korktu bundan Razz

.
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Aug 30, 2010 4:53 pm Reply with quoteBack to top

Edmond wrote:

Büyücünüz zar atıyo da dm niz üşengeç. Baştan Elrandi'ın turunu yazmayı unutmuşum sonra araya sıkıştırınca karıştı

Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 01, 2010 4:52 am Reply with quoteBack to top

Edmond wrote:
    Derken diğer yandan nasıl olur da, hangi kuralın yardımıyla -11 aldığına merak eder hasarın. Hani iki kere ok atması diycem? O durumda -zar atağa gelir, hasar değil? Çoktan ölmeliydi o? Nasıl bir zırhtır üzerindeki? Zaten 2d6'daki maksimum zar 12 değil mi arkadaş? Adam defansına 1.1 atıyor? Kritik rezalet? Kafasını resmen oka sokmuş? -11 ne ya Very Happy Takıldım bak şimdi.

Farkedersen defansıda -1 adamın Mr.Green
    Full metal zırhdan +8 alıyo zaten 11 olması çok doğal

dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 01, 2010 11:13 am Reply with quoteBack to top

Aegron Linwelin wrote:
    Edmond wrote:
    Derken diğer yandan nasıl olur da, hangi kuralın yardımıyla -11 aldığına merak eder hasarın. Hani iki kere ok atması diycem? O durumda -zar atağa gelir, hasar değil? Çoktan ölmeliydi o? Nasıl bir zırhtır üzerindeki? Zaten 2d6'daki maksimum zar 12 değil mi arkadaş? Adam defansına 1.1 atıyor? Kritik rezalet? Kafasını resmen oka sokmuş? -11 ne ya Very Happy Takıldım bak şimdi.

Farkedersen defansıda -1 adamın Mr.Green
    Full metal zırhdan +8 alıyo zaten 11 olması çok doğal

Edmond, arkadaşın Leopold'un da -11 dayanımı olduğunun farkında değilsin galiba Mr.Green
    Aslına bakarsan daha yüksek de olabilir; düşünsene "tank" bu arkadaşlar, üzerlerinde full-metal
    Dayanım: -14 de olabilirdi: +5(dayanım)+8(full-plate)+1(tılsımlı-zırh)

aslında ben senin yerinde olsam, böyle bir durumda taktiksel nokta atışı yaparım. Hedefin defansı:-1 zaten, nokta atışı yaparken bir turda iki değil de, iyice nişan alarak tek atış yapınca cezası da -2 azalır, kafasından, kolundan, bacağından filan vurulabilir tek atışta indirilebilir ya da saktlayıp ceza aldırılabilir mesela.

.
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 09, 2010 12:08 pm Reply with quoteBack to top

Ne güzelde planlarım vardı ama tuzaktan kurtulduğu için dwaxer'i de tebrik ediyorum doğrusu. Sanırım bundan bir iki ay önce kadar "Traps" kitabını atmış olmamında bir fayfası oldu Razz

dwaxer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 09, 2010 9:11 pm Reply with quoteBack to top

Aegron Linwelin wrote:
    Ne güzelde planlarım vardı ama tuzaktan kurtulduğu için dwaxer'i de tebrik ediyorum doğrusu. Sanırım bundan bir iki ay önce kadar "Traps" kitabını atmış olmamında bir fayfası oldu Razz

Very Happy Vay canına, hacamat oluyormuşuz neredeyse! Demek bilinçaltında kalmış o tuzak bilgileri.

.
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum