Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 36
    Dün: 35
    Toplam: 90400

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 2148
    Üye: 0
    Toplam: 2148

FrpWorld.Com :: View topic - diyarların en yetenekli assasin'i kim?
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

diyarların en yetenekli assasin'i kim? View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    lightflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 05, 2008 2:38 pm Reply with quoteBack to top

Artemis Entreri wrote:
    darkflarer wrote:
    valla artemis gayet iyi bir karakter ama Jan Jansen'da son derece iyi bir thief Yoshimo'yada laf yok ama abdel kesti zaten onu ihanet edince.

Oy oyy, baldurs gate karakterleri darkflarerın zihninden fırlamış yine... Sıkıldım yav...

kaç tane artemis entreri var burada yaw (üfff alt alta mesaj yazdım Very Happy )
    Back to top View user's profileSend private message
    entreri2
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 06, 2008 10:33 am Reply with quoteBack to top

lightflarer wrote:
    entreri2 wrote:
    darkflarer wrote:
    Artemis ya, üf adamın özelliklerine bakın Legendary Assassin var ve ben başka hiç bir assassin'de bu özelliğin olduğunu sanmıyorum. Hatta bir kitapta (karmaşık ağlar olabilir) bir elemanın "efsanevi" Artemis Entreri'yi tutacak kadar parası olduğu yazıyordu ki bu adam kafatası limanında yaşıyor, Artemis naapsın orda?

kardeşim artemis'e olan düşmanlığının sebebi nedir??karizma oluşu mu??bi insana oranla yetenkli oluşu mu??söylede bi daha tartışmmim yaw..nereye baksam laf atıon adama..coluğunu cocuğunu mu kesti Very Happy

Sonuna kadar Artemis Entreri 8
    )

adam kıl oluş sebebim (eski halim o zamanlar) adam aynı drizzt gibi, b.ku çıkmış artık, salsan sokağa, bi ordu kesecek yani, ama ne yaptığı belli diil, iyimi, kötümü, tarafsızmı, hayat amacı ne, blli değil, ilk hali iyiydi mesesla acımasız kiralık katil, yoluna çık ve öl flan ama uf oldu Very Happy

Bende katılıyorum salvador onuda drizzt'leştirio..Ama adam her haliyle karizma iyi yada kötü olsun..Söylediği bi söz valla kitaba dört elle tekrar sarılmamı sağlıo..Sessiz kılıcı okuyan özellikle iyi bilir..Drizzt'in anlatıldığı bölümlerde o catie-wulfgar ucgenini okumaktan öyle bi sıkılıodum ki kitabı kapatma reddesine geliodum..Sonra imdadıma onun olduğu bölümler cıkıodu yetiodu ^^

Artemis'in hayat amacı meselesine gelelim kristalin hizmetkârı dahil tum kitaplarında bi hayat amacı olmuo yalnız henüz cıkmayan kitaplarda onunda yaşama tutunmak için bi amacı olcak ^^
    lightflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 06, 2008 11:41 am Reply with quoteBack to top

entreri2 wrote:
    lightflarer wrote:
    entreri2 wrote:
    darkflarer wrote:
    Artemis ya, üf adamın özelliklerine bakın Legendary Assassin var ve ben başka hiç bir assassin'de bu özelliğin olduğunu sanmıyorum. Hatta bir kitapta (karmaşık ağlar olabilir) bir elemanın "efsanevi" Artemis Entreri'yi tutacak kadar parası olduğu yazıyordu ki bu adam kafatası limanında yaşıyor, Artemis naapsın orda?

kardeşim artemis'e olan düşmanlığının sebebi nedir??karizma oluşu mu??bi insana oranla yetenkli oluşu mu??söylede bi daha tartışmmim yaw..nereye baksam laf atıon adama..coluğunu cocuğunu mu kesti Very Happy

Sonuna kadar Artemis Entreri 8
    )

adam kıl oluş sebebim (eski halim o zamanlar) adam aynı drizzt gibi, b.ku çıkmış artık, salsan sokağa, bi ordu kesecek yani, ama ne yaptığı belli diil, iyimi, kötümü, tarafsızmı, hayat amacı ne, blli değil, ilk hali iyiydi mesesla acımasız kiralık katil, yoluna çık ve öl flan ama uf oldu Very Happy

Bende katılıyorum salvador onuda drizzt'leştirio..Ama adam her haliyle karizma iyi yada kötü olsun..Söylediği bi söz valla kitaba dört elle tekrar sarılmamı sağlıo..Sessiz kılıcı okuyan özellikle iyi bilir..Drizzt'in anlatıldığı bölümlerde o catie-wulfgar ucgenini okumaktan öyle bi sıkılıodum ki kitabı kapatma reddesine geliodum..Sonra imdadıma onun olduğu bölümler cıkıodu yetiodu ^^

Artemis'in hayat amacı meselesine gelelim kristalin hizmetkârı dahil tum kitaplarında bi hayat amacı olmuo yalnız henüz cıkmayan kitaplarda onunda yaşama tutunmak için bi amacı olcak ^^

valla o kitap bayıltacak kadar sıkıcıydı, yok drizzt catti'yle geziyo, guenhywar koşuyo, ben oraları bi kere okudum yani ve ben tüm elimdeki kitapları en azından 3-4 kere okurum, tam anlamıyla anlarım, ama orada sadece entreri bölümlerini okudum ondan sonra. Sonra entreri'yi de kahraman yaptılar, adam mutlu mesut kesiyodu milleti, öyle mutluydu o, ne işine karşıyosun? Heralde daha sonra son ve büyük bi kapışma yapıcak Drizzt ve Entreri arasında şu entreri'nin ve drizzt'in hikayeleri, yani avcının kılıçları falan bitsin, okuyan kalırsa artık Very Happy
    Lugtarias
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Thu May 01, 2008 8:03 pm Reply with quoteBack to top

Bence Artemis Entreri.
    lightflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 05, 2008 3:22 pm Reply with quoteBack to top

Aslında tanrı olmadan önce (olduktan sonra daha da iyi oluyo) Bhaal bayağı iyi Entreri'den iyi yani, en azından kötü olmasına rağmen müttefik ötesi arkadaşları var. Cyric fena değil Sword of Mask'ı (başlarda Tanrıkatili olarak bilinen) ile bayağı güçlü oluyor.
    entreri2
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu May 15, 2008 8:50 am Reply with quoteBack to top

O ölene kadar baska kimse yok Embarassed

Artemüscüğümm
    NIGHT
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Aug 18, 2008 3:22 pm Reply with quoteBack to top

Bir kiralık katil daha vardı Garet Jax? Shannara'nın Dilek şarkısında? Çok karizmatikti O da
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum