Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 9
    Dün: 23
    Toplam: 90338

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1623
    Üye: 0
    Toplam: 1623

FrpWorld.Com :: View topic - Diyardaki bütün necrolar sesleniyorum
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Diyardaki bütün necrolar sesleniyorum View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    mefistofeles
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 03, 2005 1:05 pm Reply with quoteBack to top

Ne de olsa sitede yeni sayılırım merak ediyorum sitede benden başka necromencer var mı?Yada varsa toplandıkları bir yerler var mı filan?Moderatörler bunun hazır cevapta olması gerektiğini düşünebilirler ama merak etmeyin diğer necroları bulursam diyarla ilgili bir tarrışmada başlatacağım..
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Sat Dec 03, 2005 9:31 pm Reply with quoteBack to top

ARkadaşım bir tartışma başlatmak için sitede necromancer oynatan birisini bulmana gerek yok. Pekala şu anda beyaz cübbeli karakter oynatanlar bile ilginç bir tartışmada fikirlerini beyan ederler. Ben de ederim.Tartışmadan önce bu şekilde bir ortam yoklaması yersiz bence...

Saygılarımla

mefistofeles
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 12:23 am Reply with quoteBack to top

şimdi sitede benim bildiğim yeminer dışında necro yok.Tabi birde ben varım.Neyse pek fazla ilizyonist de yok sanırım peki neden magelerin çoğu specalist olmak istemiyorlar her türlü büyüyü yapabilmek için demeyin bana herkesin içinde bir büyünün farklı bir tarafına karşı bir yönelim vardır.Yani diyardaki herkes baş büyücü olmay çalışıyor not bende dahil sorum şu içinizdeki gerçek büyüyü anlatın bana büyü sizi hangi tarfa nasıl ne şekilde çekiyor?En azından spealist olmaktan neden bu kadar korkuyoruz....
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 1:07 am Reply with quoteBack to top

Çünkü beklli bir alanda uzmanlarşma bana uymuyor. Ben büyülü alet yaratacağım içim büyünün her türlüsüne ihtiyaç duyuyorum. Ama daha çok malzemelerin özelliklerini değiştiren transmutation ve ihtiyacım olanı bana getiren conjuration daha fazla ilgimi çekiyor.

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Demian
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 09, 2005 3:37 pm Reply with quoteBack to top

Benim icin buyucu tek bir alanda uzmanlasinca aciz kaliyor. en azindan birkac guclu buyuyu daha diger alanlardan bilmesi lazim. Gromph Baenre gibi. Gerci o bir kactan daha fazla biliyor ama o farkli birsey. Necro olmak benimde ilgimi cekiyor ama bir savas buyucusunu tercih ederim. Ornegin The Dark Eye sisteminde Kilic ve Asa Akedemisi'nin buyuculerine hastaydim. Forgotten Realms te onun kat kat daha iyisi yaratilabilir.
    Back to top View user's profileSend private message
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Fri Dec 09, 2005 7:13 pm Reply with quoteBack to top

ASlında en çok tercih edilen okullar evocationla necromancydir. Ben hiç divivination seçmiş bir oyuncuya rastlamadım şidiye kadar Smile

Sanırım insanlar herhangi bir zamanda herhangi bir sınıftaki büyünün bir sınıftaki büyüyü daha iyi yapmaktan daha çok işe yarayacağını düşünmekteler. Haksız olduklarını da söyleyemem. ASlında tamamen yöntem meselesi...

Lazarus
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 10:24 pm Reply with quoteBack to top

necro: ben büyüyünce lich olcam dıye oynanılan okul bakımından cok buyuk tavizler veren spec. mage
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteICQ Number
    trulias
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 06, 2006 10:39 am Reply with quoteBack to top

Açıkcası benimde en büyük ilgi alanım necromencer'lık. ve necroluğu basit ve zayıf gören arkadaşlara bir eleştiri: sonuçta hem savaş kabiliyetleri en üstün büyücü sınıfı ki ben necromencerlığın büyücülük sınıfaları altında alt başlık olmasını anlayabilmiş değilim. ayrıca diğer büyücülerin aksine necroların güçlerinin sınırları fiziksel doğayla değil etrafatkilerinin ve kendilerinin ruh güçüyle sınırlı , yani sınırsız Very Happy .
    Yinede bu yazının altına frp nin masa üstü versiyonları hakkında çok da deteylı bilgi sahibi olmadığımı, asıl ilgi alanımın kendi tasarladığım dünyalar kurallar ve bilgisay dünyasındaki frp olduğunu yazmayı bir borç biliyorum.
    Very Happy
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 06, 2006 12:10 pm Reply with quoteBack to top

trulias wrote:
    Açıkcası benimde en büyük ilgi alanım necromencer'lık. ve necroluğu basit ve zayıf gören arkadaşlara bir eleştiri: sonuçta hem savaş kabiliyetleri en üstün büyücü sınıfı ki ben necromencerlığın büyücülük sınıfaları altında alt başlık olmasını anlayabilmiş değilim. ayrıca diğer büyücülerin aksine necroların güçlerinin sınırları fiziksel doğayla değil etrafatkilerinin ve kendilerinin ruh güçüyle sınırlı , yani sınırsız Very Happy .
    Yinede bu yazının altına frp nin masa üstü versiyonları hakkında çok da deteylı bilgi sahibi olmadığımı, asıl ilgi alanımın kendi tasarladığım dünyalar kurallar ve bilgisay dünyasındaki frp olduğunu yazmayı bir borç biliyorum.
    Very Happy

O kadar derinine bakarsan aslında transmutationda, bilinen fizik kanunlarını hiçe sayarak onları değiştiren, büken veya yok eden güçler üstünedir ve insanın kısıtlı hayal gücüyle sınırsız olarak algıladığı sınırların da dışına çıkar.

Yanılmıyorsam, eski sistemde sadece necroların veya sadece transmuterların yaptığı büyüler vardı. Uzmanlaşmışlar dışında kimse yapmıyordu. 3.5Ede bunu araştırmadım ama onda da yok ise çıkartırlar diye düşünüyorum. O zaman bir okulda uzmanlaşma kesinlikle çok değer kazanacak.

mortiis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 02, 2006 3:00 pm Reply with quoteBack to top

bende siteye yeni üye oldum birçok cona katıldım vegenelde necro oynadım yane senden veyeminerden başka bide ben varım sanırım Evil or Very Mad
    Possessed
    Site Ã?izeri

PostPosted: Wed Jun 28, 2006 4:16 pm Reply with quoteBack to top

ben genelde savasci olurum, buyuyle cok isim yoktur da benm bi arkadas var necromancer hastasi. Ne zaman bi frp olsa ya da bi oyun her nyse, direkt necromancer hic dusunmeden Smile
    bi diyar kurduk o arkadasla, necromancerlar costu, her sey onlarda Very Happy
    ben de buyuculuk siniflari arasinda necromancyyi guzel bulurum, yani bi secim yapmam istense cevabim : necro!!!
    olumun bi cekiciligi var bize, bilmiyorum, olum tanrilari tanricalari ilgimizi ceker bilmiyorum
    ama ozumuzde iyi insanlarizdir yani cani fln demeyin bize Very Happy

Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Wed Aug 02, 2006 12:52 pm Reply with quoteBack to top

necromensır na kadar güçlü olursa olsun kendisini tek alanda yetiştiremişse birisi çıkar onun da hakkından gelir.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Aug 02, 2006 9:53 pm Reply with quoteBack to top

Duydum ki biri necromancer'lara sesleniyor,geliyim dedim.Bizzat yeminer tarafindan sinavi gecmis epey eski bi necromancer'ım..

Necromancer'ı ozellikle seviorm cnku instant kill buyulerine ozel bi hayranlıgm var, ayrıca karsida yasamaya coook hevesli(will fazla Wink ) dusman varsa sivrisinekten farkları kalmıyor.Ayrıca lich karakterlerin guce sonsuz acligini tasiyorum tabi Evil or Very Mad

Korkarak yaÅ?ıyorsan,yalnızca hayati seyredersin.

Ad: Arwil Deathbringer Irk:Elf Class: Wizard/Necrom
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Wed Aug 02, 2006 10:46 pm Reply with quoteBack to top

Biraz garip gelebilir ama ben iyi necromancer olabileceğini düşünüyorum. Yani necromancy aslında canlı bünyelerle ya da bir zamanlar canlı olan bünyelerle ilgilenen bir büyü dalı. bu durumda yararı amaçlarla da kullanılabilir. Aslına bakılırsa bu alanda pek büyü yok ama yaratılabilir de. 2nd edition pek bilmem ama bildiğim kadarıyla orada iyileştirme büyüeri de necromany adı altındaydı zaten...

Yani necromancer illa ölü bedeni hizmet etmek için ayağa kaldırmaz ya da canlı bi bünyeyi çat diye yere sermez. bünye üzerşnde yararlı değişiklikler de yapabilir bence...

Amras__Fefalas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 4:28 pm Reply with quoteBack to top

Evet,demeye calistigini anladm.Bnde 2nd edition gerecleri var,ve orda bazi iyilestirme buyuleri de dedign gibi necromancy olarak geciyo.Ama ben kendim necro olarak en cok kotuluk kismini seviyorum Evil or Very Mad

Korkarak yaÅ?ıyorsan,yalnızca hayati seyredersin.

Ad: Arwil Deathbringer Irk:Elf Class: Wizard/Necrom
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum