Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 19
    Dün: 35
    Toplam: 90383

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1617
    Üye: 1
    Toplam: 1618

Şu An Bağlı:
    01 : ixowukuta

FrpWorld.Com :: View topic - Fhaerz' de Cinayet---Lonca Yıkılıyor--- (Hakkında)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Fhaerz' de Cinayet---Lonca Yıkılıyor--- (Hakkında) View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Artemis Entreri
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jun 19, 2005 12:17 pm Reply with quoteBack to top

Çzgeçmiş...

Burada , Sorpigolün döküntü haldeki kütüphanesinde yazıyorum
    geçmişime ait bilgileri. Çok uzun zaman boyunca uğraştım geçmişimden
    kaçmayı, ancak artık tüm bunlarla yüzleşme zamanının geldiğine inanıyorum.
    Yazıyı kısa tutacağım, çünkü kullanmam için verdikleri gaz lambasında yeterli
    miktarda yakıt yok.

Zaten anlatacak fazla bir şeyde yok. Size adını veremiyeceğim gizli bir
    örgüte üyeyim ben. Daha çok küçükken ayni örgüte üye olan ailem bu sehre
    atandı. Her senenin başında bizden bilgi almak üzere geldiler. Çrgütte
    çalışmamın tek sebebi Sorpigol'de yaşama ayak uyduramayıp ölen ailemin,
    hala onlara borçlu olması. Ancak borç bir kaç sene içinde bitecek ve bende
    özgür kalacağım. Yapacağım ilk iş bu lanet şehirden uzaklaşmak olacak ! 10
    kasabanın yakinlarinda yeni bir hayata başlayacağım.

Size çocukluğumdan bahsedeyim biraz. Sorpigoldeki diğer tüm çocuklar
    gibi asla anlamını bilemedik çocuk olmanın. Hırpalandik, yıprandik, sürekli
    ezildik ve küçük yaşta öğrendik adam olmayı. Tabi istemezdik adam olmayı
    ancak seçim hakkı bizim ellerimizde değildi. Ortada SeÇiM diye bir şey yoktuki
    zaten. Asla şikayet etmedim çok çalismaktan. Tek sikayetim Tanrilaraydi... Bu
    adaletsiz yasam için. Niye mi ?

10 yaşımda karşılaştım onunla ilk defa. Sürekli gecenin yaşandığı hayatımda
    açan bir güneşti o. Ismi Tyrellia'ydı (Ejder dilinde Kara Inci demekti bu ) . Simsiyah
    saçları, zümrüt yeşili gözleri vardı. Inanilmaz bir gülüşü vardi öyleki o her
    güldüğünde kendimi bir büyünün etkisine kapılmış gibi hisseder, sonsuza kadar
    ona hizmet etmek isterdim.

Ama bu öncedendi. Büyünün etkisi kısa süre sonra geçti.

15 yaşıma geldiğimde şehre yeni bir aile geldi. Drahan,bu ailenin en küçük
    oglu bir anda Sorpigol'ün en gözde ve bir o kadar da züppe oğlanı haline
    gelmişti. Herif cidden yakışıklıydı. şehrin her kızının yaptığı gibi Tyrellia'yıi
    da etkilemişti. Her kıza yaptığı gibi onuda kullanmış ve bir köşeye fırlatmıştı.
    Tyrellia'nın çektiği acılar ilerde yapacaklarıma zemin hazırlamıştı. Onun aşkından
    bu kadar etkilenen Tyrellia hayata küstü ve sonunda kendisini uçurumlardan
    atarak intihar etti. Onun, atlamadan önce konuştuğu son kisi bendim, ve onu
    engellemek için bir şey yapamadım. Doğrusu yapamadım değil... Yapmadım..

"Korkuyorum" demişti bana. "Ama korkum acımdan büyük değil."
    "O zaman atla." diye cevap verdim." Atla ve dindir acıları... Seninkini de.. Benimkini de..."
    Bir an için baktı yüzüme. Anlamıştı... Ondan hoşlandığımı anlamıştı. Hayran olduğum
    o gözlerinin içinde ilk defa bir anlayış gördüm. Ama bazı seyleri yapmak için çok
    geç kalmak benim bir huyumdu. Tyrellia kendisini uçurumdan asağı bıraktı. Ah,
    yakalamaya çalıştım elbette.. Tutabildiğim tek sey haykırışları oldu. Acı feryatlar
    inledi yüreğimde.

Intikam... Hiç bu kadar keskin bir duygu daha hisstememiştim... O p.ç
    kurusundan intikamımı alacaktim, aldım da. Bu iki sene sonraya denk geliyordu.

Mordreg isimli bir cüce kiralık katil (yine örgütten) , o olaydan sonra beni buldu
    ve bana yaşamda kalmayı, gölgeler içinde saklanmayı, ve adam öldürmenin
    inceliklerini gösterdi. Tüm bunlari yaptı,çünkü yardımlari karsılığında ben intikamımı
    aldıktan sonra benden ufak bir ricada bulunacakti.. Beraber onun intikamını alacaktık.

Drahan'ın ölümü tüm duygularimi tatmin edecek şekilde oldu. Drahan ilk
    öldürdüğüm adamdı, ama sonuncusu değil ! Aynı gün içerisinde Mordreg'ide
    temizledim, çünkü onun intikamını almak gibi bir şeyle ugrasmak istemiyordum.
    Zaten eminim ki o da bir gün onu öldüreceğimi biliyordu. Bildiği her seyi bana
    öğretmekle büyük bir hata yaptı, ve hatasının bedelini ödedi.

Yaşamda kalmak için Sorpigol sokaklarında gözünüz her daim açık olmali, ve
    hiç kimseye güvenmemelisiniz. "Basit insanlar , basitçe ölür..." Bu sözü kim
    söyledi bilmiyorum ancak bu söze göre hareket edip, önemli biri olmak istedim
    her zaman. Bunu başardım da ! Artık 20 yaşındayım. Ben sokaktan yürürken
    insanlar benden uzak durmaya gayret ediyor. Bakışlarım onlara pek çok şey ifade
    ediyor, ve dokundurmalarım bir çok şeyi elde etmemi sağlıyor. Tüm bunlara karşı
    gelecek biri olursa, benle zıtlaşan yada yüklü miktarda para veren birileri olursa
    devreye girip birilerini öldürüyorum...

Ben bir kiralik katilim...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alroa CrescentRage
    20 yaşında
    Uzun siyah dalgalı saçlar, koyu kahve gözleri var.
    1.78 boyunda 67 kilo ağırlığında.

Eşyalar :
    Yatak Takımı
    Harita Kesesi

-Sorpigol'ün detaylı haritası

3 adet Meşale
    Tırmanma Seti
    Ustaişi Hırsız Seti
    İki şişe Kaliteli şarap
    İpek İp (20 metre)
    Çelik Ayna
    Uyku zehri taşıyan iki adet şişe
    1 Günlük yemek
    Sağ kola dolanmış geniş halkalı 1.5 metre uzunluğunda altın zincir

İpek Bir Tünik
    Kalın Botlar
    Siyah Bandana
    Bileklikler
    Koyu Renk Kumaş Pantalon
    Koyu Gri Pelerin
    Deri Zırh

Kısa Kılıç
    Hafif Kurmalı Yay
    20 adet kurmalı yay oku
    3 adet Fırlatma bıçağı
    Stiletto
    Botlara saklanmış kısa gümüş bir bıçak daha
    Sol kola saklanmış 1 adet dart

Hoşlanılan şeyler..
    Sert içki, güzel kadınlar, uyuşturucu, satranç, uyku..

Hoşlanılmayan şeyler..
    Yalan, dengesiz hareketler, korkaklık, druidler, elfler, elf druidler..

------------------------------------------------------------------------------------
    Eksiğim varsa lütfen söyleyin, tamamlarız.

Saygı !
    ------------------------------------------------------------------------------------

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jun 27, 2005 3:19 pm Reply with quoteBack to top

Bard Valeros

Boy: 168 cm
    Kilo: 60

Dış görünüş olarak : Uzun boylu ve iri görünümlü - 168 cm ve 60 kg - bir insan... Oldukça hos bir surati, kahverengi göz ve kumral saçlari var... Yakisikli olduguna süphe yok... Ama bakislari biraz dalgin ve unutkan

Çzgeçmiş:Sövalyeler arasinda dogup büyüyen Valeros, sövalye olan babasinin baskisina dayanamayip, o sirada sehirde olan ozan kervaniyla sehirden kaçmis... Kaçarken annesi ona bir yüzük verdi... Onlari hiç unutmamasi için...

En büyük amacı ise yeterli güce ulasmak ve dünyada herkes tarafindan taninmaktır...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 04, 2005 2:08 pm Reply with quoteBack to top

Gravenj Dolkar

Siyah, dalgalı, ve gür, uzun saçları ve yeşil gözleri var. Sürekili olarak traş ettiği yüzünde aslında fazlada bir sakal çıkmıyor. Genç gözlerinde saflık alametleri gayet rahat anlaşılabiliyor ancak onunla konuşan biri aslında heyecanlı bir gençten daha fazlasına sahip olduğunu anlayabilir.

Ortalama bir insan kadar güçlü ancak ince yapısı ona daha narin bir görüntü veriyor.

Kanında sihirin kırıntılarına sahip olması nedeniyle amcası olan yaşlı bir sihirbazın yanına verilen güçsüz bir çocuk. Ancak sihirbazlık güçlerini kullanmak yerine daha "boş" işlerle uğraşması nedeniyle asla büyüyü bükme gücüne sahip olamadı.

Amcası tarafından tekrar ailesine gönderildi ama karşılaştığı bir ozanın şarkısına dalıp gittiğinde ilk büyüsünüde yapmış oldu. Büyüyü eğme, bükme veya durdurma gücüne tam anlamıyla sahip olmasada büyü ile birlikte hareket etmesini ve onu şekillendirmeyi ruhunun derinliklerinde yatan büyüyü şarkının büyüsü ile geliştirmeyi öğrendi. İçindeki güç kırıntısını ruhunun büyüsü ile güçlendirdiğinde ve bunları amcasından aldığı bilgiler ile birleştirdiğinde kısa sürede hocası olan ozan Garret Sparrow yanında bir yere sahip oldu.

Hocası ile yolları sorpigole vardığında para ile büyücü kiralamak istediğini duyduğu, kara bulut adında bir gruba büyü güçleri ile daha ucuza yardım edebilceğini söyledi ancak yetersiz büyü bilgisi nedeni ile gruptaki herkesin ölümüne sebep oldu. Kendi yaşamının sona ermemesi sebebiyle bir süre hüzünlü şarkılar ile yaşayan Gravenj hocasını görmek için tekrar sorpigole döndüğünde hocasınında öldürüldüğündüğünü öğrendi.

Boy: 180
    Kiloı: 70

Hoşlandığı şeyler: Büyü, hoş bir müzik, gülen çocuklar, iyilik ile yoğurulmuş yürekler.

Hoşlanmadığı şeyler: Güce olan bağlılık, hayatın akışının bozulmaya çalışılması, paraya olan düşkünlük, düşüncesiz hareketler, masumların acı çekmesi.

İçi yarı yarıya dolu bir sırt çantası, iki adet hançer, bir kısayay, 40 adet ok, bir kamçı. İçi dolu bir küçük bohça. Bohça içinde zincir gömlek, iki tarfı farklı renklere sahip ince bir cübbe, ve kendisi ile ilgili alet edvatlar.

Yayı gerdiği koluna bir adet siyah, yayı tutuğu koluna ise ise bir adet kırmızı bez bağlı. Boynunda ise kara bulut grubuna katılmasına sebep olan ve bir zamanlar aşık olduğu Arres adındaki kızın yüzüğünün takılı olduğu bir bir kolye var.

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    BlackDeath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 05, 2005 4:53 pm Reply with quoteBack to top

NightFall cogu iyi ve guclu buyucunun cıktıgı Nyissa da dogmustu.Daha bes aylıkkenailesini nerden geldigi bilinmeyen ork'lar oldurmustu.Orisis ogun en iyi dostu olan Robert gidiyodu (Robert NightFall'ın babası) Orisis eve dogru gelmıstı ve kapıyı caldı bes dakika boyunca kapıyı caldı artık endıselenmeye baslamıstı daha dun bu saat te gelmesı ıcın davet edilmemısmıydı icinde kotu bır hıs vardı .En sonunda apıyı kırdı ve iceri girdi,gordugu seye ınanamıyordu Robert elınde kanlı kılıcıyla yerde yatıyordu karısıda iki adım otesınde paramparca edilmisti N.F'ın ailesi daha neyın dondugunu anlamayan N.F'ı korumak ıcın olmuslerdı anlasılan bunuda basarmıslardı.Orisis N.F alarak hemen ordan cıktı.Eve goz yasları ıcınde donmustu.Cocukluk arkadası olan Robert olmustu.O gun Robert soz verdı''oglunu dunyanın en guclu sercerer u yapacagım'' dedi.Aradan yıllar gectı ve NF artık egıtım alabılecek yasa gelmisti Orisis NF'a ailesinin gercek hikayesini anlatmamıstı bunu zamanı gelınce yapacaktı.NF heseyi cok cabuk ogrenıyor sanki sorcerer olmak icin dogmus gibiydi.
    Bir gun Nyissa yakınlarındaki bir ormana gitmislerdi.Artık Alchemy'i ogrenmesı gerekiyordu.Hangi bitkilerin ne ise yaradıgını bilmeliydi.NF orada cok degisik bir cicek gordu ve tam Orisise bunun ne oldugunu soracaktıki uluma sesleri gelmeye basladı.Birkac dakika sonra her yer kurtlarla dolmustu Orisis ardı adına buyuler yapıyorbir suru kurdu olduruyordu.Artık bitkin dusmeye baslamıstı.NF ise basıt buyulerle kurtları uzakta tutmaya calısıyordu.Arkadan gelen bir kurt NF' ı yere devırdı NF ne yapacagını bimiyordu olumle burun buruna idi aklın da bir buyu vardı ama bu buyuyu yapabıleceginden emin degildi ama yapmak zorundaydı.ve sonunda buyulu sozler agzından dokulu verdi elleri alevle kaplandı ve ellerını kurdun uzerıne bastırarak kurdun kul olmasını sagladı.Orisis bir yandan kurtları devirirken bir yandan NF a hayretle bakıyordu NF kendisine inanamamıstı ama kedine de guvenı gelmıstı.Kurtlar bitmek bilmiyordu NightFall cok tehlikeli bir buyu icin kendini hazırlıyordu (hele 16 yasındakı bır sorcerer icin)azından buyulu sozler dokulmeye basladı.Orisis NF'ın tehlıkelı bır buyu yaptıgını anlamıstı ve bunun ıcın endıselenıyordu ama ona egel olamazdı artık cok gectı NF buyuk olasılıkla kendini kule cevirecekti.NF sozlerı bıtırdı ve ellerını kurt surusune hedefledı,koca bır alev topu kurt surusu ustunde patlayarak etrafa dagıldı.Butun kurt surusunun cogu olmustu kurtulanlar ıse coktan kacmıstı.Artık eve gitmeleri gerekiyordu.Orisis NF'ın bu buyuyu nasıl yaptıgını dusunuyordu.Bu buyukluktekı bır fireball'ı ancak cok usta buyuculer yapabılırlerdı
    Artık NF 21 Yasındaydı ve Orisis ona gercekleri anlatmaya karar vemisti.Hem nede olsa NF egitimini tamamlamıstı.herseyı tek tek anlattı NF'ın ıcınde olusan kın onu yıyıp bıtırmek uzereydı,sonunda dayanamadı ve patladı.Yola cıkmaya karar vermıstı.Butun ork guruhunu kızartmayı dusunuyordu.Bir an once esyalarını topladı ve yola cıktı.
    NF en guvenlı yol olarak Wheannexa dan gecmeyi planladı.Nyiisadan ayrılalı iki gun olmustu.Karanlık bır geceydi Wheannexa ya giden yolda sessizce yuruyordu.Bir agacın kırılma sesi NF ın kulagına geldi ve NK hemen aklında bir buyuyu hazırlayarak o yone dogru dondu.NF'ın her tarafını yol haydutları sarmıstı.''Ne istiyorsunuz'' diye sordu NF tehtıdgarca.Haydutların lideri ''senin olan ne varsa istiyoruz''dedi.NF gulerek cevap verdi ''gelinde alın ozaman''sanki kan ve vahset gormek istiyorcasına.NF hemen aklından bır buyu gecırdı ve buyuyu soylemeye basladı.Ortada bir gaz bulutu olustu ve gaz bulutunun ıcınden bir suru dolusu kurt cıktı.Haydutlar tabiki korkudan bir anda ana kuzusuna donduler.Bir kurt liderlerinin ustune atladı,liderleri paramparca oldu.kurtlarr hic durmadan saldırıyor her haydutu et yııgınına cevırıyoedu cevırıyordu.Taki tek bir haydut bile kalmayıncaya kadar.NF ogece Whennexa ya varmıstı.bir oda ve sert bir icki istedi.İckisini yudumladıktan sonra direkt odasına gidip uyudu.gunler geciyordu ve artık sorpigol a vamak zorundaydı.En fazla iki haftalık yigecegi kalmıstı.Sonunda dagların arasından gitmeye karar verdi.Bu tehlikeliydi bunu o da biliyordu.Oradaki dagtrolleri ve orklar onu farkederlerse isi tamamen biterdi.İki gun boyunca dagların arasında durmadan gıdıyordu artık bır yerde konaklamak zorundaydı.En uygun buldugu koseye cekilerekoraya bir kamp kurdu.O gece soguk olacaktı ates yakamazdı cunku orklar onu fark edebılırlerdi.sonunda gece bitmis ve guneslı bır sabaha gırmıstı.NF hemen birseyler atıstırıp yola koyuldu.Sakin bir gundu ama NF yinede dikkat ediyordu.Satin farkında olmayan NF havanın kararmaya basladıgını yenı anlamıstı.Bir iki saat sonra bir kamp kuracaktı ki en fazla bir saat sonra onunu dagtrooleri kesti ve NF'ı bır yumrukta uc metre geriye savurdular troller cok fazlaydı bir yol bulup kacmak zorundaydı.NF birkac buyu ile trollerın bir kısmını oldurdu fakat olen trollerın yerını iki katı ork aldı.Artık NF'ın sonu belliydi,ya orklar tarafından esır alınmak ve her turlu ıskenceye maruz kalmak yada oracıkta oldurulup yem olmaktı.O sırada bır kartal sesi duydu butun troller ve orklar geri cekildi NF sese dogru baktıgında bir grifin gormustu gozlerıne ınanamıyordu ustundede Orisis vardı.Orisis NF'ı yakaladıgı gibi grifinin arkasına oturttu ve oradan kacmayı basardılar.NightFall kendine yemin etti bir gun ork liderini katledecekti.O shaman'ın canına okuyacaktı.Ona buyunun nasıl yapılacagını gosterecektı.Shaman NF'dan sadece ailesini almıstı fakat NF Shaman ve butun ırk'ı ortadan kaldıracaktı.
    adı:NigghtFall
    yas:21
    boy:1.78
    kilo:58
    ırkHuman
    Sınıf:sorcererNeatural Evıl
    saclar:Siyah
    Gözler:Kırmızı
    temel esayalar:longsword,,pouch belt,case map or scrool,alchemist's lab,healler's kit,spell component pouch,3 Banqut (per person),light crosow,12 crosbow bolts 50 lik,murekkep kalem,ayna,defter,dagger,eldiven,spear
    sevdiklerim:icki,muzik,buyuler.
    sevmediklerim:duzenın bozulması,ork'lar
    Dıs gorunumu:Zayıf,Siyah bir cuppe,ustunde siyah bir pelerin,uzun siyah saclar,boynunda olan bır su saati,vs..
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum