Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: yqiqufa
    Bugün: 16
    Dün: 23
    Toplam: 90345

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 897
    Ãœye: 1
    Toplam: 898

Şu An Bağlı:
    01 : robert989

FrpWorld.Com :: View topic - HIRSIZLARIN ZAAFLARI! :)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

HIRSIZLARIN ZAAFLARI! :) View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    chosen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 03, 2005 4:51 pm Reply with quoteBack to top

bence hırsızların en büyük zaafı: kendini gösterme ve kanıtlama duygusu'dur.
    hiç bir hırsız namının ondan habersiz sokaklarda dolaşmasını istemez gibi görünür ama bir yanı hep bunu diler bence...

fikir ve saygılarımla...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 03, 2005 6:11 pm Reply with quoteBack to top

drizzt'e kesinlikle katılıyorum. Hırsızlar kendi potansiyellerinin farkındadırlar, ama başkaları tarafından çok önemsenmezler, kendilerini gösterme arzusu başlarını belaya sokabilir.
    Back to top View user's profileSend private message
    Slach
    Gölge Ustası

PostPosted: Sat Nov 05, 2005 11:31 am Reply with quoteBack to top

Aslında kişilere göre hırsız zaafları var yani bütün hırsızlar için bunu genelleyemeyiz. Yani kimi paraya düşkündür para için kendini çok büyük tehlikeler içine atar. Kimi (erkekler için ) kadına düşkündür. Gördüğü ilk kadına aşık olup onun kölesi olur. Yani genel hırsız zaafı aklımda oluşturamadım.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Nov 12, 2005 10:45 am Reply with quoteBack to top

aslında herkes kötülük yapar, az verip çok almak için çaba harcarlar,kadınları değerli mücevherlerle kandırıp onlara sahip olmaya...gerçek karşılığı olan değeri vermeden alma; birçeşit adilik... ama aralarında en dürüst olanı gerçekten hırsız olanlardır, onlar hiçbirşey vaadetmezler, sadece istediklerini alırlar. ve kötülere daima güvene bilirsin onlar asla değişmezler asla seni hayal kırıklığına uğratmazlar. hiçkimsenin gerçekten dürüst olmadığı bir yerde gerçekten kötü olanlar en dürüslerdir.
    > tüm bunlar oluyorken bir bayan hırsız tarafından soyulmak; sıcak bir gülüş pahabiçilemez,eğer benden para çalabilmek için beni etkilemesi gerekiyorsa ve onun gülüşünü para verip satın almaktansa bedelini onun benim haberim olmadan alması daha iyi Wink

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Nov 12, 2005 10:53 am Reply with quoteBack to top

ve bence hırsızların en genel zaafı; daha fazlasına sahip olma isteği.
    eğer açgözlülük gözlerini kör etmezlerse daha uzun yaşarlar.

Gölge Ustası

PostPosted: Sat Nov 12, 2005 2:26 pm Reply with quoteBack to top

bence bir hırsızın en büyük zaaf anı ne zaman durması gerektiğini bilmediği andır
    ve bir hırsızın tehlikede olduğu an ise bilgisiz olduğu andır
    bir hırsızın en büyük zaafı ise çevresindeki fırsatlardır....
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    arthorn
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 15, 2005 9:49 pm Reply with quoteBack to top

olmaz mı yaa hele hele bi hırsız için en büyük zaaflardan biridir çünkü cha ması abartı derecede çok olmayan hırsızlar(genelleme tabii karizmatik hırsız olmaz bence Smile ) bi bayanın ilgisine her türlü kaptırırlar ee genelde de dmlerin en çok kullandığı taktiktir bu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Nov 16, 2005 1:50 pm Reply with quoteBack to top

MaNiak wrote:
    bence bir hırsızın en büyük zaaf anı ne zaman durması gerektiğini bilmediği andır
    ve bir hırsızın tehlikede olduğu an ise bilgisiz olduğu andır
    bir hırsızın en büyük zaafı ise çevresindeki fırsatlardır....

Fırat üstada katılıyorum hırsızlıkla fazla alakam olmaması ve hiç oynatmamama ragmen oynatanları hep ilgiyle izlerim (oynamamamın nedeni justice olayına kendimi fazla kaptırıyor olmam Wink )pattata küttede adam kesecegim rpsinden daha orj oldugu için..Yani hırsızlıkta bir kumardır sonuçta ve kumarın kuralı budur..Zamanında durmak..Ve yerine göre haraket etmek

paul sernine
    Gölge Ustası

PostPosted: Wed Nov 16, 2005 9:46 pm Reply with quoteBack to top

gerçekten yetenekli hırsızın zaafı egosudur.hırsızlar için soruyorum,meydan okumalardan keyif almayanınız var mı?

ben ihtiyaç için çalmam.zevk için çalarım.ufak tefek şeylerlede uğraşmayı sevmem!biri çıkar ortaya "ben burayı korunaklı biyer haline getirdim.içerdekini kimse çalamaz" derse benim oyunum başlar.çünkü burda bir meydan okuma vardır :twisted: planımı yapar,harekete geçerim.bazen hedefime ulaşmaya ramak kalır ama ben işi bitirmem.anın tadını çıkarırım.o meydan okuyan şahısla dalga geçerim.gerçekten yetenekli bir hırsız olduğumu düşünmüyorum.ama benim en büyük zaafım egom :!:
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    MaNiak
    Gölge Ustası

PostPosted: Sun Dec 25, 2005 9:30 pm Reply with quoteBack to top

ben meydan okumalardan hoşlanmam birisi bunu kimse çalamaz diosa o nasılsa çalınır bende çalandan çalarım farklar wardır karakterlerde.
    ben ufaktefek şeylerden zevk alırım mesela bir kadının hiç umrunda bile olmayan bi gümüş kolye çalmak beni mutlu eder. yada kadını çok sewen bir adamın kadının umrunda bile olmamasına karşın kadın için harcadığı hayatını çalmak beni mutlu eder.

paradokslar yaratmaktır en büyük zerkim kendi içinde yanılttığım insanların kaybettim dediği bir şeyleri çalmaktır beni en çok mutlu eden.

ben çalarım ne olursa engelleri çalarım ki başkaları çalıcaklarını kolay alsın fikirleri çalarım kipaylaşılmasın öğütleri çalarım yayılmasın
    zaafım mutlaka wardır ama zaaflarımı çalarım kimse bilmesin duymasın zaaflarım benimdir kendimden çalarım çalınmasın
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    FrontsideAir
    Gölge Ustası

PostPosted: Tue Dec 27, 2005 9:03 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar, sanırım konu yanlış anlaşılmış, ilk mesajı okursanız zaaftan kastın "kadınlara karşı zaaf" olduğunu göreceksiniz..
    Tabii bu da güzel bir konu ama yeri burası değil.

Benim görüşüme gelecek olursak, zaten olmaması imkansızdır. Ne kadar disiplinli olursak olalım, bir keşişin bile bayanlara karşı zaafı olabilir. Bu doğal ve içgüdüseldir, ne kadar içgüdülerimizi kontrol altına alsak da o hep içimizde duracaktır. Ama loncayı satma konusuna gelecek olursak... İşte o zaman daha güçlü bir içgüdü çıkıyor: "yaşama içgüdüsü" Smile Ama eğer bu kadın yaşama içgüdüsünü bile yenebiliyorsa, ona zaten değer..

Saygılar..

Her soylunun leÃ…?inde,
    Hançeri saplı Erober'in.

GeçmiÅ?in sayfalarına gömülü kullanıcı..
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    SacoKhan
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue Dec 27, 2005 9:27 pm Reply with quoteBack to top

bir hırsızın en büyük zaafı çalma tutkusuna yenilmesidir ve bu onu dikkatsiz yapar.yani gidip çok değerli bir şeyi çalma başarısı gösterirken başka zaman bi ekmek çalarken yakalanabilirç.Zaten hırsızlar adrenalin düşkünü insandır ve bütün bunların hepsini kendi adıma konuştuğumu söylemek istiyorum.

Saygılarımla...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Mar 11, 2006 11:39 am Reply with quoteBack to top

kadınlar kendi canımdan daha değerli değiller, olamazlar! güzelliği farketmez, herhangi bi kadını tehlikeli olmaya başladığı zaman anında satabilirim! :twisted:
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    darkflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jan 17, 2007 5:45 pm Reply with quoteBack to top

Ghost_OF_A_Rose wrote:
    Tamam herkes dürüst olcak ama.. karışmam yoksa... ben bayan bir hırsız olarak oyunlarda çok kullanırım bu gücümü de.

tatlı hırsızlarım kadınların sizin üzerinizdeki etkisi nedir ki acep? ne biliyim ben mesela sizi ne kadar kontrol altına alırlar? Müthiş bir kadın sizin loncayı satmanızı bile sağlayabilir mi? herkes dürüst olsun...dedirtmeyin bidaaa.... Dil

ben ne bulursam keserim belli bir seviyeden sonra aslada cazibeye kanmam işimi görür backstab yabar giderim.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 18, 2007 8:01 am Reply with quoteBack to top

Ghost_OF_A_Rose wrote:
    Tamam herkes dürüst olcak ama.. karışmam yoksa... ben bayan bir hırsız olarak oyunlarda çok kullanırım bu gücümü de.

tatlı hırsızlarım kadınların sizin üzerinizdeki etkisi nedir ki acep? ne biliyim ben mesela sizi ne kadar kontrol altına alırlar? Müthiş bir kadın sizin loncayı satmanızı bile sağlayabilir mi? herkes dürüst olsun...dedirtmeyin bidaaa.... Dil

Ah, eski çok zaman harcanabildiğim oyunlar dedirtti bu sözler.

Oynadığım karakterlere yerleştirdiğim zayıflıklardan, bir başka PC veya NPC'nin en rahat faydalanma şekilleriden biri budur(Karakterim alkolikse, kadın düşkünlüğü yüksekse, yalızlıkdan çok müzdaripse, vs..). Ancak kabul etmek lazım 4 saatlik bir oyun sezonunda, karakterimi etkileyecek de, istenmeyen durumlara sebep olacak.. Zor.. Oyunların uzun olması ve sık oynanması lazımki bazı NPCler, benim karakterim üzerinde etki bırakacak, manipüle edecek, derinlik kazandıracak..

Ah, haftanın 3 günü rahat kafayla oyun oynayabildiğimiz eski güzel günler...

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum