Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 11
    Dün: 23
    Toplam: 90340

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1606
    Üye: 0
    Toplam: 1606

FrpWorld.Com :: View topic - Rüya Hakkında
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Rüya Hakkında View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Tue Dec 07, 2010 5:04 pm Reply with quoteBack to top

Fikir olarak çok hoş olmuş gerçekten. Deneyim olarak da oldukça ilginç olmuştur. Yani kendi karakterlerimi görmek isterdim sanırım rüyada bile olsa. Hmm aslında düşününce bazılarını görmek istemeyebilirim ama sanırım genel olarak isterdim evet =)

Bana daha önceden izlediğim bir şeyle beraber bir şeyler çağrıştırdı bir fikir verdi diyebilirim. Biraz toparlayabilirsem belki oyun ya da ortak hikaye şeklinde güzel bir şeyler çıkabilir.

Genel olarak anlatım güzel olmuş. Ama tabi karakterlerini senin kadar tanımamız mümkün olmadığından muhtemelen ayrıntıları kaçırıyoruzdur.

Kilndar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 07, 2010 6:08 pm Reply with quoteBack to top

Gerçekten ilginç bir rüyaymış .Ayrıca doğru söylemişler bırakma yazmayı :d
    Back to top View user's profileSend private message
    Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue Dec 07, 2010 7:55 pm Reply with quoteBack to top

İlgimi çekti. Fakat benim bildiğim kadarıyla rüya dediğin kan gördüğünde ve düşecekmişsin gibi olduğunda biter Very Happy Rüya olduğuna emin misin? Belki de gerçekten olmuştur Evil or Very Mad

Yönetici

PostPosted: Wed Dec 08, 2010 12:58 am Reply with quoteBack to top

Çncelikle Yorumlar için ve başlık açtığınız için teşekkürler...

Bu rüyada gerçekten, Ivan'ın söz ettiği kendi hikayesinin bir kızın matamatik test kitabının arasında bulunması gerçektir. Ivan beni vurdu ve sarsılarak uyandım rüyalarımda vurulduğum çok oldu ama kendi karakterimin beni dövüp vurması inanın sarsıcı bir deneyim. Ayrıca onlar doğruyu söylüyorlardı. O zamanlar Robin karakterine çok üzülmüştüm. Uzun zamandır yazmıyorum o karakteri, Oradaki nice karakter benim öykülerimin yapı taşıdır...

Umarım bazı arkadaşlara reklam gibi görünmez ama geçtikleri yerleri burada belirtmek isterim. Belki rüya biraz daha iyi anlaşılır...

1)_ Ivan = Kar ve Kan öyküsünde baş karkterimiz.

2)_ Wallace Greece, = Çlülerin Bekçisi hikayesinde başkarakterin

3)_ Elrohir = İblis Söylenceleri Hikayesi Gece Elfleri Kralı.

+)_Robin Harwart = İlk romanım, Varislerin Uyanışında uzun zamandır yaz(a)madığım karakter

5)_ Brave Falcon= İlk romanımda geçen ayrıca Arayış hikayesinde de Nickoy Waldemer ile birlikte çalışan Nickoy Waldemerin kız kardeşiyle evli olan karakter, kendisini pek sevmem.

6)_Nickoy Waldemer = Justisar'ın Ozanı, Jusitsar Çykülerinin (birazda kendi isteğiyle ) derleyen ve yazan kişi,

7)_ Silvan Feındt = Kılıç Ustası, Justisar'ın büyük kahramanı kendisi; Çç avcılar son kuşatma adlı romanımda baş karakter buraya yazdığım tanıtımda da geçmekte kendisi...

Evet bunlar gördüğüm karakterler, benle konuşan beni azarlayan. Kısacası sarsıcı bir deneyimdi, Bana ilham getirdi. Yorum yazan arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum.

Saygılar....

Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Wed Dec 08, 2010 1:16 am Reply with quoteBack to top

Ne güzel bir deneyim olmuş aslında, benim hiç başıma gelmedi. Gelsin çok isterdim, ama kısmet olmadı... Very Happy

İlhama ihtiyacın olduğunda Lipton yardımına koşar... Very Happy (Pardon tutamadım kendimi reklam olur mu acaba deyince sen ben de reklam yapayım dedim.) Very Happy
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum