Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 21
    Dün: 23
    Toplam: 90350

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1754
    Üye: 0
    Toplam: 1754

FrpWorld.Com :: View topic - FRP de olağan dışı RP ler!!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

FRP de olağan dışı RP ler!!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Wed Mar 12, 2008 11:47 pm Reply with quoteBack to top

aransayes wrote:
    44 saat uykusuzluktan sonra oyuna gelince böyle saçmalıklar yapmak normal Confused

YUH?!?!?! Neutral

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Mar 12, 2008 11:53 pm Reply with quoteBack to top

Bence sacmalık değil aransayes okurken baya bi güldüm Very Happy hala gülüyorum süper Very Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Mar 13, 2008 12:27 am Reply with quoteBack to top

druid çok hanımevladı olur, acıya hiç katlanamaz eyvallah tamamda, orada can çekişen 2 kişi varken kolumdaki sıyrığa major heal atmak, daha önemlilere minor atmakta gerçekten saçmalık. Dediğim gibi uykusuzluk başa dert, böyle durumlarda pek sallamıyor insan.

Haaa ayrıca, party deki priest kimseye heal atmamıştır oyunda benden daha efsane bence hiç olmazsa ben yapıyordum. nankörler işte değerimi bilemediler =)

Kötü olmak seni geri getirir mi acaba...
    Back to top View user's profileSend private message
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Mar 13, 2008 10:52 am Reply with quoteBack to top

Ben uykudan uyanır uyanmaz kuzenlerle Frp oynadığımızı hatırlıyorum.Zaten beni kaldırdıkları için gıcıktım Very Happy

Oyun başladıktan sonra, en büyük kuzenimin koluna gülle gelmişti Very Happy

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Charon
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Apr 02, 2008 4:11 pm Reply with quoteBack to top

şimdi de aklıma, çok çoook kadim warlock' un repliği geldi.

1. oyun ve dm ownz! : Grup, piramittedir. Bir adet piramit bekçisi ki, Nerub tarzı devasa bir bok böceği düşünüelim, grubun peşindedir. Grubun durmamacasına labirentten geçip, piramide girmesi gerekmektedir. Grup, süper bir gruptur. 3 drow erkeği- üçü de okçu- neden, çünkü Lineage 2 oynaya oynaya archer drow ile harikalar yaratma düşüncesi bu 3 arkadaşı sarmıştır; bir minatour astral mage, bir bayan warlock, ve pvp sonucu ölen bir catling (insan-kedi karışımı) assasian ile bir adet human fighter. Bu pvp, birbirine gıcık olan iki arkadaşın bir anda piramitin ortasındaki tuzaklarda birbirine düşmesi sonucunda ortaya çıkar ve pvp, astral mage' in tuzaklara push uygulamasıyla bu iki arkadaşın kazıklara çakılıp betonda ezilmesi ile sonlanır.

Macera buna rağmen devam eder. Nerubian monsterımız grubun geri kalanların peşine düşer. Ve warlock, bir çukura saklanmaya çalışır. Yaratığı öldürmeleri başladıkları lvller için imkansızdır. Ya tuzakları kullanacaklardır, yada kaçacaklardır. DM' in dilinde tüy bitmiştir tüyo vere vere, ama warlock yapacağını yapmıştır. 3 drow takımı da, tam birer drow erkeği şeklinde davranıp partideki kadın karakteri izleyip onun arkasından o mini minicik çukura girerler. Warlock, yaratığın çukura erişeceğini anlayınca 3 drow erkeğini basamak gibi kullanıp çukurdan elini ve sonrasında başını çıkarıp: Dur, sana emrediyorum! der ve kafasından olur. Ardı arkına hala üst üste sırada bekleyen 3 drow erkeğinden ilkinin önce kolları sonra da gövdesini koparan yaratık, ikinciyi alıp uzunlamasına ikiye bölerken, sonuncuyu da delik deşik edip bir yere fırlatır. Sona kalan astral minatourda, campaignin tek kişilik bir campaign olarak ayarlanmamasından ötürü yaratıktan kurtulsa da çıkışı bulamaz ve ölür. Böylelikle ilk oyunda olay biter. Ve DM, çizmiş olduğu bilmem kaç bölümlük piramitinin milimlik planlarına gözü yaşlı şekilde bakar. Sonuç: GG!
    Back to top View user's profileSend private message
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum