Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 23
    Dün: 35
    Toplam: 90387

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1874
    Üye: 0
    Toplam: 1874

FrpWorld.Com :: View topic - WİZARD SİLAHLARI ÇZERİNE...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

WİZARD SİLAHLARI ÇZERİNE... View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Poll :: SÄ°Z OLSANIZ HANGÄ°SÄ°NÄ° SEÃ?ERSÄ°NÄ°Z?

UZUN KILIÃ?
    7%
     7%  [ 4 ]
    KISA KILIÃ?
    10%
     10%  [ 6 ]
    DAGGER
    39%
     39%  [ 22 ]
    DÄ°Ä?ER...
    42%
     42%  [ 24 ]
    Total Votes : 56

Author Message
    Gabriell-The-Sorcerer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Mar 30, 2007 7:51 pm Reply with quoteBack to top

çok komik bir düşünce olduğunu kabul etmiyorum.Benim söylediğim bir "düşülebilecek en kötü durum" kurmacasıydı.Gerçekleşmesinin çok muhtemel olduğundan bahsetmiyordum zaten.Hançerin hiç beklenmedik zamanlarda hayatınızı kurtarabileceğini ima ediyordum.
    Savaşçıdan kastımızın ne olduğu da önemli değil mi sence?Burda fighter'ı ele alırsak gerçekten de olasılık sıfıra yaklaşır ama bir monk veya paladin'i düşünürsek böyle bir durumun gerçekleşme olasılığı biraz daha artar.Belki savaşçı demek benim hatamdı,sıradan bir insanın büyücünün üzerine koştuğunu söylediğimi düşündünüz.Burada haklısın.
    Yine tekrar etmek istiyorum,ben bu anlattığım şeyi savunmuyorum,sadece hançer hiç beklenmedik zamanlarda hayatınızı kurtarabilir demek istiyordum.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    slickblade
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Apr 27, 2007 4:44 pm Reply with quoteBack to top

Quarterstaff'ın karizmasını düşünün bir de Very Happy bir de zanaatı sağlam birini bulup özgün bir bileyleteceksin... Tabii enchant bi silah çıktı mı quarterstaffı kenara atmayı bileceksin Very Happy
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    Bogus
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Fri Apr 27, 2007 8:45 pm Reply with quoteBack to top

Ya gerçekten ukalalık yapmak istemiyorum ama bu ne gereksiz başlıktır böyle diye girdim, başından sona okudum ve büyücünün ultimate silahından kimsenin bahsetmediğini gördüm.

Büyücünün ultimate melee silahı büyü kitabıdır... Çünkü her büyücüde bir tane bulunur. Büyücü çok sıkıştığında deri ciltli bu koca kitabı alıp hısmının başına geçirir. Hem saf ve mülayim bir DM'se bu silah magical o yüzden efendim şu şu şu zibidilere damage reduction'ı yok diye de yutturur.

Tecrübemle sabittir. TÇm silahların bittiği yerde son çare bir mage için ultimate silah Spell book'dur. Büyücü her ne durumda olursa olsun hançeri de atar, sopayı da kılıcı da ama spell book'unu asla atmaz.

Büyün bitince önüne gelenin kafasına geçireceksin artık. Hem two handed bir silah olduğu için damage için de DM ile iyi pazarlık yaparsın. Benim gibi dikenli mikenli bir şey yaparsan bir bakmışsın heavy mace ayağına spell book ile takılmaya başlamışsın ortamlarda.

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 28, 2007 11:11 am Reply with quoteBack to top

Bogus senin dediğin gibi olacaksa asasını da rakibinin kafasına geçirir.Tek Elli olsa bile etkili hem de odun.Ucunda kristal var.Çıkar onu, rakibinin gözüne sok.O da yetmezse rakibine unarmed saldır.

Neyse, bence bir büyücü Two Handed, Long Sword kullanabilmeli.Çünkü etkili bir silah.Ancak bunun üzerine yoğunlaşmak yerine acil durum gibi kullanmalı.Zaten fazla kullanamaz.Ama kullanacaksa bunu kullansın

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    dfunk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 28, 2007 2:24 pm Reply with quoteBack to top

En güzeli ballista kullansın (kaç dmg. veriyor haberi olan varmı) yahu söyleye söyleye dilimde tüy bitti ne silahı kardeşim adı üstünde büyücü büyü yapar (şimdi çıkar biri clericde büyü yapar diye ama neyse) abi adamlar o kadar sene boşa kasıyor desenize büyü öğrebilmek için ne gerek var git al blacksmitten bir kılıç oldu bitti . Melek görünümlü Å?eytan
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    Yılmax
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Sun Apr 29, 2007 7:28 am Reply with quoteBack to top

Oyy anam konu nerelere gelmiş Surprised Zaten eski ve gereksiz bir başlıktı kilitliyorum en kısa zamanda da arşivde yerini alacaktır.

slickblade wrote:
    Quarterstaff'ın karizmasını düşünün bir de Very Happy bir de zanaatı sağlam birini bulup özgün bir bileyleteceksin..

Quarter staff'ın bileyletilmesi de bana biraz garip geldi Neutral mızrakmı bu canım Very Happy

Ä°nsan labirentte, içgüdülerini ince, keskin bir uç gibi bilemelidir, neredeyse bir hançerin, bir kılıcın aÄ?zı kadar keskin, çünkü içgüdüler de hayatta kalmak için kullanılan silahlardır ve sık sık en az çelik kadar faydalı olduklar
    Back to top View user's profileSend private message
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum