Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 20
    Dün: 23
    Toplam: 90349

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1748
    Üye: 0
    Toplam: 1748

FrpWorld.Com :: View topic - Kara Toprak Yorumları
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Kara Toprak Yorumları View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 21, 2009 12:30 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar istek üzerine yorum sayfası açıyorum. Rplerle ilgili görüş ve yorumlarını yazabilirsiniz buraya Smile

catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Mon Dec 21, 2009 12:42 pm Reply with quoteBack to top

evet, yorumlarımı iletmek isterim ben hemen. yeminer seni öncelikle kutlamak istiyorum bir gece içerisinde bu kadar insanı hanına çekmeyi başardığın için... alkışlar gelmeden devam etmem yazıma. nerede kaldı bu alkışlar? işte geliyorlar... AlkıÅ? AlkıÅ? AlkıÅ? AlkıÅ?

Biri fazladan gelmiş ama ben üç alkış sipariş etmiştim. neyse devam edeyim ben. bana tek şu garip geldi, neden eski diyara bağlı olmak zorundayız ki. buradaki çoğu kişi eski zamanlarda yoktu ve o diyar hakkında da bir şeyler bilmek zorunda değiller bence. yeni bir dünya yaratılamaz mı yavaş yavaş, hemen olmasa da? Sacokhan'ın böyle bir projesi vardı, iyi gidiyordu ama sonra ya bıraktı ya da uğraşıyor hala ama siteye giremediğinden bizi bilgilendiremiyor konu hakkında.

Eski üyeler hemen ne demek istiyorsun diyebilirler, ama ben eski diyarı bilmek zorunda olmadığımı hissediyorum. ben son üç yıldır buralardayım ve ben geldiğimde artık o eski diyardan eser yoktu.

Neyse efendim, kısa keseyim en iyisi. Ben de genç, gizemli bir büyücüyle hana giriş yaptım zaten. şahsi kanaatimce bu handan biraz o büyücü aydınlanmış bir şekilde çıkacaktır artık kafasına geçirilen bir lambadan mı kaynaklanan bir aydınlanma yoksa manevi bir aydınlanma mı zaman gösterecek ama benim büyücü kavgacı değildir belirteyim hemen. İsmini bile hemen açık etmeyeceğim, yavaşça kendine gelecektir zaten ve anlatmaya başlar kendisiyle ilgili bilgileri... Smile
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Mon Dec 21, 2009 12:45 pm Reply with quoteBack to top

Ben de pek bilmiyorum, bu yeni diyarda doğmuş zaten karakterim Dil (Olabiliyorsa?)
    Back to top View user's profileSend private message
    WeS_DeX
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 21, 2009 1:19 pm Reply with quoteBack to top

Eski diyarı öğrenmek istiyorum ben. Karakterim Donaef Loaroam adında bir korsan. Her ne kadar diyarı gezmiş olsada denizler üzerinden, diyar hakkında sadece görselliği biliyor ve yaşadığı maceraları. Wes_Dex diyar hakkında ne biliyorsa Donaef Loaroam'da en fazla o kadarını biliyor. Donaef'ın tek + yanı cok gezmiş olması çok macera yaşamış olması. Yaklasık 3 yıldır diyardayım. Bende diyarın sadece kalıntılarını ve cökmüş halini biliyorum. Cok azda Altın Çağı (4-5 yıl öncesine kadarki diyar) biliyorum okuduklarımdan oda. Ama eskiler kızmasın Altın Çağ aslında bizleriz Evil Laugh
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 21, 2009 1:27 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar benim Archi geçiş zamanında ufak bir çocuktu Smile şimdi kocaman bi adam. Yani bu diyaar geçileli baya olmuş. O nedenle bilmek zorunda değilsiniz eski diyarı. Ama yaşlı ve bilge olmak isteyenlerimiz eski diyarı araştırmalı ve bilmeliler. Hepimizde de sadece ufaktan, anamızdan babamızdan ya da arada çevremizden duyduğumuz ufak duyumlar var. Ama çağ internet çağı değil tabi Smile Hiçbirşey bilmiyo da olabilirsiniz.

Bu başlığın amacı aslında yeni diyara bir bakış atmak. Hepinizin ona birşeyler katmasını sağlamak. Resmi olarak katılır mı bilmem ama sanırım sistemi geliştiren arkadaşlar da sizin katkılarınızı şükranla karşılayacaktır.

Onların kurduğu sistem üzerinden gitmek beni de mutlu eder ama sanırm onlar da bize baya özgürlük verirler. Sonuçta yeni bi dinya.

Hana gelin, yakında quest bile çıkar bu gidişle Smile Hepimiz dünyamızı oluşturalım Smile

Dura
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 21, 2009 1:36 pm Reply with quoteBack to top

yeminer wrote:
    Hana gelin, yakında quest bile çıkar bu gidişle :) Hepimiz dünyamızı oluşturalım :)

güzel demiş Yeminer..

eski diyarı tamamem yok saymak ne kadar gerçekçi olur bilemedim.. ama mevcut durumun üstüne devam etmek, yenilikleri küllerin üstüne inşa etmek gayet güzel geldi bana..

bu han yıkık bir kentin üstünde yükseliyor.. ve daha açıldığı gün doldu taştı.. buraya gelip gidenler bu kenti, bu diyarı yeniden inşa edeceklerdir.. kültürüyle, yapılarıyla, büyüsüyle, savaşçısıyla, üçkağıtçı namussuzuyla..

diyarın kaldığı yerden devam etmesi, gidenlerin yerine gelenlerin oturması daha gerçekçi olacak gibi.. terkedip gidenler de bu şehri, diyarı, ülkeyi bıraktıkları gibi bulamayacaklar.. bakalım kendilerine bir yer edinebilecekler mi eğer dönerlerse.. bir de bu tarafı var işin..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 21, 2009 8:45 pm Reply with quoteBack to top

Yeni bir diyarın en güzel özelliği onu yaratmaktır arkadaşlar Smile Ve hepimizin diyarı oluştururken katkımız olması gerek. Sadece küçük bir azınlığın yaptığı diyar tam olarak bizim olamaz. Hepinizi, fikirlerinizi ve rplerinizi bekliyoruz.

Smile

WeS_DeX
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 21, 2009 9:04 pm Reply with quoteBack to top

Acıkcası ben anlattığım hikayedeki buz tutan deniz konusunda oldukca ciddiydim Evil or Very Mad Eger kuzeyde o sogukta hic bir ada ve kara parcası görünmeyen, ucsuz bucaksız denizde bulunsaydınız Donaef'a inanabilirdiniz Very Happy

Site Ã?izeri

PostPosted: Mon Dec 21, 2009 10:47 pm Reply with quoteBack to top

WeS_DeX çok güzel yazmışsın. En canlı ve gerçekçi senin karakter duruyor şu anda Very Happy Tebrik etmeden geçemedim, beğendim gerçekten. Ben de şimdi bir iki şey yazayım. Konu baya ilerlemiş ben bakmayalı.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 21, 2009 10:58 pm Reply with quoteBack to top

Cok teşekkür ederim Possessed Very Happy

Bende tam, cok ve gereksiz yazıyorum düşüncelerindeydim ama ne yapıyım seviyorum yazmayı. Doğaçlama ilk defa şarkı bile yazdım hatta dışarıda pipomu içerken doğaclama 2. sarkımı da yazdım (söyledim) Very Happy Heyecan var içimde sizlerle aynı handa içmek, muhabbet etmek bana bu coskuyu veriyor Smile

Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Tue Dec 22, 2009 3:07 pm Reply with quoteBack to top

Handan ayrılanlar oldu sanki... Very Happy
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    scythe
    KutsanmıÅ? KiÅ?i

PostPosted: Wed Dec 23, 2009 4:23 pm Reply with quoteBack to top

çok fazla müşterimiz oldu yeminer, ortalık ne zaman şenlencek,nasıl şenlencek bakalım.)yeni nesil de gayet güzel..merakla izliyorum gerisini..

Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Wed Dec 23, 2009 5:52 pm Reply with quoteBack to top

Henüz hana giriş yapamadım. Müsait bir zamanda yapmak istiyorum.

Benim için hanların özel bi önemi var. Hatırlayanlar vardır zamanında sitenin hancısı olarak biliniyordum çünkü. Bal likörüne orada işlettiğim çatlak kazan hanı yüzünden moderatör olarak yöneticilik macerasına başlamıştım ey gidi. Very Happy

Lysana
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 23, 2009 7:39 pm Reply with quoteBack to top

Hancı Lemmak'ı nasıl unuturuz nerdeyse bütün karakterler ölmüştüde geriye bir tek lemmak kalmıştı Very Happy bak ismini bile hala unutmamışım o kadar yer etmiş ben de

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Wed Dec 23, 2009 7:46 pm Reply with quoteBack to top

Efla'nın kendisi de hancıydı sonra Lemmak'a devretti hanı. Ey gidi Lemmakı bizim kasabanın valisi yapcaklardı bi zamanlar Very Happy

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum