Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 36
    Dün: 35
    Toplam: 90400

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 2085
    Üye: 1
    Toplam: 2086

Şu An Bağlı:
    01 : arosyf

FrpWorld.Com :: View topic - Nice yüzlere ve dostluklara!!! TESEKKURLER!!!!!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Nice yüzlere ve dostluklara!!! TESEKKURLER!!!!!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    squva
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 23, 2003 6:56 pm Reply with quoteBack to top

Siteyi bulduğum gün oldukça şaşırmıştım ve sevinmiştim. şaşırmamın sebebi sapsarı TÇRKÇE bir siteyi beklemememden kaynaklanıyordu. Sevincim ise çok daha derindiÂ? Bütün taşları kaldırıp da bulamadığım bir hazineyi bulmuş gibiydim!!! Ve bu bir anda oluvermişti!
    Aynı zamanda korktuğumu da itiraf etmem gerek sanırım. Bu daha önce kabul görmememden ileri gelen bir korkuydu.
    Çoğu zaman anlamsız ya da saçma gelebilecek yazılarım oldu ama hepsi bir yanıt aldı ve bir kabul gördü. İlk andan itibaren beni kendinizden bir parça olarak gördünüz.
    Bu sıcak ortamı bir sitede bulabileceğimi hayal bile edemezdim herhalde. Sanırım bu yüzden burası kendimi rahat hissettiğim nadir ortamlardan biri. Ve mutluyum , çünkü artık yalnız değilim. Benim gibi aynı şevki duyan ve başka bir dünyayı hayallerinde kuran insanları buldum. Beni bir parça bile olsa tanıyan insanları buldum. Beni görmeseler bile ve benimle konuşmamış olsalar bile. Çünkü buradaki herkes kendinden bir parçayı bir şekilde bu siteye taşıyor!!!
    Ortamın rahatlığı belki , belki de yeni dostluklar ya da kabul görmenin verdiği mutlulukÂ?
    Ben artık evimdeyim!!!
    Hayatımın her anında bir yeri var bu sitenin. Artık internete bile farkına varmadan bağlanıyorum ve bir de bakmışım karşımda sıcağından bir sarı sayfa!!!
    Bana bu mutluluğu yaşatan herkese teşekkürler!!!
    Daha ne diyebilirim kiÂ?
    ::FRPWORLD.COM::BASKA BIR DUNYA VAR, HEPIMIZIN TEK YUREKTE ATTIGIÂ?

<div>isin felsefesi felsefenin olmamasi yani dusunmek de olmayabilir. kisacasi anlasilmaz kisacasi anlamsiz kisacasi anlamazsiniz ve anlayamazsiniz. sacmalik gorunen sacma olmayabilir ya da sacmadir zaten ya da sacmalik da yoktur belki de yoksundur belki
    Back to top View user's profileSend private message
    pyros
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 23, 2003 8:16 pm Reply with quoteBack to top

duygu seli . . . Smile

bu arada slogan güzelmiş

slogan bölümüne post et de malovan koysun siteye (koyacaktır, bu cümleyi beğenecektir!)
    Quel-Shin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 24, 2003 8:29 am Reply with quoteBack to top

Squva mükemmel br yazı.mükemmelliği duygulara tercüman oluşundan geliyor.Herşey daha da güzellere ulaşacak.hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmadan,bu an yaşadığımızın olabilecek olanın en iyisi olduğunu düşünürek ama her geçen gün daha da iyiye gideceğini bilerek burada birlikte olmak...
    mükemmel bir şey.tek kelimeyle mükemmel...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 24, 2003 8:37 am Reply with quoteBack to top

:oops: :oops: :oops:
    tesekkürler.
    zaten ne kadar tesekkür etsem az
    100. yazimi bu sekilde kutlamak istedim. bundan sonra da hep kutluycam sanirim.
    begenmenize sevindim.
    ama sorun Balkabagina kesin bi sey bulur!!!!!

<div>isin felsefesi felsefenin olmamasi yani dusunmek de olmayabilir. kisacasi anlasilmaz kisacasi anlamsiz kisacasi anlamazsiniz ve anlayamazsiniz. sacmalik gorunen sacma olmayabilir ya da sacmadir zaten ya da sacmalik da yoktur belki de yoksundur belki
    gandalfoftheday
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 24, 2003 8:55 am Reply with quoteBack to top

Bu ince mesajın için teşekkürler. Sizin desteğinizle elimizden gelenin en iyisini -hatta katkılarınızla daha fazlasını- hayata geçirmeye ve size sunmaya devam edeceğiz. Bizden ayrılmayın. Memnun kalacaksınız Dil .

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Dec 24, 2003 1:38 pm Reply with quoteBack to top

Tanıdığım herkese bu siteyi tavsiye ediyorum hepsi sitenin şimdiye akdar gördükleri en sıcak ortama sahip oluğunu söylüyorlar. Ben bu siteye geldiğimde en fazla 3 kişi online oluyordu (genelde biri de admin olurdu bunların Mr.Green)

Site büyürken ben de onunla beraber büyüdüm ve dostluklarım da büyüdü. şu anda bakıyorum internette girdiğim yalnızca 3 sayfa var biri yahoo mail, bir diğeri okul mailim ve onun dışında bu sitedeyim ve bundan çok memnunum.

Bu harika ortamı yaratan adminlere ne kadar teşekkür etsem az. Elbette tüm dostlara da paylaştığımız şeyler için teşekkür ederim...

Squva'nın kutlama mesajına gelince...

Ben de her 100 mesajımı kutlasaydım ne olurdu acaba??? Mr.Green
    Buraya daha ne yüz mesajlar atacaksın. Bu yalnızca bir başlangıç, ısınma aşaması bu Wink

pyros
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 24, 2003 1:45 pm Reply with quoteBack to top

raist: hmmm 37 ayrı topic ederdi sanırım
    -----------------------------------------

ben de girdiğim diğer sitelerden farklı bir şey buldum burada, nasıl anlatacağımı bilemiyorum fakat girişeyim gerisi gelir:

sorun çıkartmak için sorun çıakrtanların, en iyi ben bilirim havasında olanların, başkasını küçük düşürmeye çalışanların, en ufak tartışmayı kişisel savaşa dönüştürenlerin barınamadığı bir site burası

bunun yanında, açık görüşlü olanların, başkasına saygı duyanların, yardımsever olanların mutlu mesut geçinip bir şeyler paylaştığı bir diyar

işte bu yüzden buradayız, hepimiz!
    The_KiRaTh
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Wed Dec 24, 2003 10:44 pm Reply with quoteBack to top

Her zaman her yerde sorun çıkaracaklar olacaktır. Ama yöneticiler-moderatörler bunun için buradalar deil mi?

Nice 100 mesajlara Squva cım. Frpworld ailesi olarak inşallah daha çoook uzun bi gelecek var önümüzde...

Ewt biz bir "aile" olduk bu diyarlarda. Ve hep birlikte bu aileyi koruyup, büyütüp, güzelleştireceğiz...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 25, 2003 8:54 am Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar buraya geç mesaj attım ama ne yaparsınızki sitenin işleri... İşin mutfağında çalışmak biraz zor oluyor ve ortalığa mesaj bile atamıyorum. Bir admin olarak bu kadar az mesaj atmam çok yüz kızartıcı biliyorum :oops: ama sizler beni anlarsınız.

Squva mesajın beni o kadar çok etkiledi ki birkaç kere okumam gerekti. Very Happy Very Happy Tabi diğer arkadaşlarımın attığı mesajlar ise birbirinden güzeldi ve bu kısımda olan bütün mesajların çıktısını almayı düşlünüyorum. Moralim bozulduğu zaman okuyacağım bu mesajları. İnsan bu mesajları okurken kendini buluyor ve harikulade enerjiye sahip oluyor.

Buranın en güzel yanı pırıl pırıl insanların olması. Herkes çok iyi niyetli ve temiz kalpli... Site ilk kurulduğu zaman bu kadar güzel ve hatta mükemmel arkadaşlar bulacağımı sanmıyordum. Bu yüzden kendimi hep geri de tutmayı istedim. Ancak sonradan buradaki sıcaklığı, samimiyeti ve arkadaşlığı gördükçe netten daha doğrusu siteden çıkmamaya başladım.

Raistlin en azından maillerine bakıyor. Ben onu da yapmıyorum, mecbur kalmadığım sürece sitenin dışında başka sayfa açmıyorum. Dil Raistlin sen canını da sıkma her yüz mesajın için ben seni kocaman tebrik ediyorum... :o

Arkadaşlar samimiyetime inanır mısınız bilmiyorum ama hepinizi çok seviyorum ve iyi ki site kuruldu da sizinle tanıştım diyorum. Bir de sizinle yüzyüze tanışma imkanım olsa dünyalar benim olurdu.

Bazen burada can sıkıcı bazı şeyler oluyor ve birbirimize o kadar güzel kenetlendik ki her türlü zorluğu aşacağımıza inanıyorum... Duygularımı şu anda tam olarak anlatamıyorum ve kelimeler az kalır gibi geliyor bana.

Hepinizi çok ama çok seviyorum ve iyiki varsınız diyorum. Hepinize kocaman teşekkürler :melek
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's website
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 25, 2003 12:53 pm Reply with quoteBack to top

çok duygulanasım geldi ama ben de duygu olmadığından duygulanamadım Very Happy Dil

squva
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 25, 2003 4:10 pm Reply with quoteBack to top

bundan sonra ben her yüz mesajimin ardindan bir kutlama yapicam sanirim. ve hatta herkesinkini kutlayacagim..
    bir aileysek eger birbirimize daha çok kenetlenmeliyiz.....

---------
    Squva tüm ailenin önünde egilir.

pyros
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 25, 2003 5:41 pm Reply with quoteBack to top

hay allahım bu thread duygu seliyle doldu taştı

flint o ne yazı öyle?

içim hoş oldu Smile
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 26, 2003 7:22 am Reply with quoteBack to top

valla zor bi işe giriştin squvq çünkü corax quel bide ben bide norticus u her 100 mesajda kutlayacaksan sen burada anca kutlama mesajı yazmaya zaman bulabilirsin Very Happy

squva
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 26, 2003 9:08 am Reply with quoteBack to top

yeminer'e 1 mesaj kalmis!!!!!!!!!
    zor ama üstesinden gelebilirim....
    en azindan deneyecegim...

pyros
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 26, 2003 10:08 am Reply with quoteBack to top

o zaman seni sitenin "YÇZbaşı"sı olarak ilan ediyoruz!!!
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum