Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: MauraIngle
    Bugün: 9
    Dün: 23
    Toplam: 90338

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1576
    Ãœye: 0
    Toplam: 1576

FrpWorld.Com :: View topic - Bir Hırsızın Çantası
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Bir Hırsızın Çantası View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Slach
    Gölge Ustası

PostPosted: Sat Dec 24, 2005 10:37 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar bir hırsızın çantasında ne bulunur, ne için kullanılabilir qSmile :?:

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Dec 25, 2005 6:28 am Reply with quoteBack to top

Shriek Rock: Bu taşımız pek ağır birşey değildir. (1/4 Ibr)
    Taşı elinize alın ve sert bir şekilde bir yere fırlatın. Bu şekilde taş tiz bir insan çığlığı çıkartacaktır. (-5 Listen checks) Fakat %50 bir ihtimal ile taşımız kaybedilir ya da kullanılamaz olur..

Money Belt: Etrafınızda sizden daha iyi hırsızlar mı var? Very Happy İçinde 50 madeni para kadar yer vardır. Bu aletimizden pick pocket yapmak epey zordur.. (+5 higher than normal pick checks)

Thieving Helmet: Kim demiş ki hırsızlar miğfer takamaz diye? Hemde en kralını takarlar. Bu huni metal aletimiz ile kulaklarınız radar istasyonu gibi olacak. (+1 to all Listen checks)

Shoes, Silent: Ayakkabınız yürürken gıcırdıyor mu? Elemanlar bunun da çözümünü bulmuş Smile . Sessiz ayakkabınız ile istediğiniz konağı soyabilirsiniz Very Happy . ( +1 Move Silently checks)

Bodysuit, Black: Çstünüze giydiğiniz kazak ile vücut kaslarınızı mı göstermek istiyorsunuz? O zaman hemen en yakın mekana gidip "Bodysuit, Black" alın.. (+2 to Hide checks)

Benden bu kadar arkadaşlar, en iyilerini bulmaya çalıştım. Diğerleri bilindik şeyler zaten, sorman bile ayıp Dil

Alıntı: "Arms and Equipment Guide"

Gölge Ustası

PostPosted: Sun Dec 25, 2005 12:55 pm Reply with quoteBack to top

hırsızların bir çok çantası wardır bu nereye ne amaçla gittiğinize göre değişir
    ben yolculuğa çıkıyosam yanıma water skin, bedroll, flint and still, yeterince yemek, çatal bıçak kupa, keyfime düşkünsem katlanan taburelerden, vs vs vs....
    :kafa
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    FalcoN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 25, 2005 5:48 pm Reply with quoteBack to top

Evet sorunun biraz çelişkili oldugunu farkettim fakat benim gibi herkezin bu soruyu "Hırsızlık yapmakta olan bir hırsızın çantasında neler bulunmalıdır?" şeklinde algıladığından eminim. değil mi Maniak? Wink

Süresiz BanlanmıÅ?tır

PostPosted: Sun Dec 25, 2005 6:44 pm Reply with quoteBack to top

Bence çantasında takma bıyık-sakal,hafif ve değişik türde bir elbise olmalı...Ne olur ne olmaz,kılık değiştirmek önemlidir Wink .
    Olmazsa olmazı hırsız araç gereçleri tabiki :reyes ....(maymuncuk vb...)(kısacası thieves' tools....)
    Eğer kötü amaçlarımız varsa veya geride şahit bırakmamak için zehir :!: 8O
    Ve bir anda ortadan kaybolmak için o sihirbazların kullandığı sise dönüşen toz!!! :ehue
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteAIM AddressYahoo MessengerMSN Messenger
    Slach
    Gölge Ustası

PostPosted: Sun Dec 25, 2005 7:06 pm Reply with quoteBack to top

BrokenBlade wrote:

Olmazsa olmazı hırsız araç gereçleri tabiki :reyes ....(maymuncuk vb...)(kısacası thieves' tools....)

Thives tool diye bırakmasan iyi olur. Tool u bir işte kullanmak için tam olarak içinde ne olduğunu bilmek gerekir. Bizim aradığımız o toolun içindeki malzemeler.

Gölge Ustası

PostPosted: Sun Dec 25, 2005 9:07 pm Reply with quoteBack to top

e be abi çanta deyince sırt çantası gelio insanın aklına tool desene

hemen yazayım neler war benimkinde

şimdi envayi çeşit uzunlukta ve 1 milimden 1 cm ye kadar kalınlıkta yuwarlak ve düz çeşitleri olan teller. bu kilit açmak için önemli çünkü kilitlerin kaç zamanlı olduklarını ve kilidin hangi tür anahtarla (yuvarlak, düz) açıldığını bilmediğimiz için bunnar biraz kalabalık. kilit olayını çözdükten sonra toolun içinde başka neler olur: biraz kurumamış reçine (yapıştırıcı)
    biraz insan kılı (saç uzun sakal parçası vs..) siyah yoğun sıvı yağ(weapon black) parlamaz ve gayet siyahtır gerektiğinde bıçağına gerektiğinde eline yüzüne sürersin. birkaç çam şişe gerektiğinde kırarsın gerektiğinde fırlatırsın ama bir birlerine çarpmamaları için aralarını doldurucak pamuk bez vs.. kırılabilir ses çıkarır şişelri tarif edeyim ince uzun tüp şeklinde olurlarsa terçihimiz yer kaplamasınlar maksat. sora bu şişelere önemli bişi doldurursan dökülmemeli o yüzden mantar kapakları unutmayalım. eğer bula bilirsen suda bile yanan sadece oksijenle yanan bir toz war kimyevi gerçektede var ama hatırlayamadım ondan alabilirsin. sora suda patlayan bişi wardı o da kafa karıştırır gayet etkilidir ama onunda adını unutmuşum kimya okumayalı
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    FrontsideAir
    Gölge Ustası

PostPosted: Tue Dec 27, 2005 9:34 pm Reply with quoteBack to top

MaNiak wrote:
    esora suda patlayan bişi wardı o da kafa karıştırır gayet etkilidir ama onunda adını unutmuşum kimya okumayalı

o suda patlayan madde sodyum, simgesi Na, atom numarası 11, değerliği +1 vs. vs.

Kimya dersinden sonra, önceden bu amaçla açılmış ve sonradan yokolmuş bir başlıkta gördüğüm eşyalardan hatırladıklarımı yazayım. Bunu yazan arkadaş yıllardır thief oynatıyormuş..

Yumuşak tabanlı ayakkabı: sessiz yürümek için
    Maymuncuk: kilit açmak için.
    Zehirli lokma: köpek falan varsa diye
    Kaltrop: bir terslik olursa kaçarken arkanıza dökersiniz (raptiye gibi bişey takibi engellemk için)
    Kancalı ip: balkondan falan girmek için
    şimşektaşı, dumançırası: walla adlarını bilmiyodum salladım. birisi yere atınca flaş gibi patlayan bi taş geçici körlük fln. diğeri de yakınca ortamı duman yapan bi çıra. ortadan kaybolmak için birebir.

Başka da vardı ama aklıma ancak bunlar geldi. Aklıma geldikçe yazarım.

Saygılar..

Her soylunun leÃ…?inde,
    Hançeri saplı Erober'in.

GeçmiÅ?in sayfalarına gömülü kullanıcı..
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum