Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 19
    Dün: 23
    Toplam: 90348

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1128
    Üye: 1
    Toplam: 1129

Şu An Bağlı:
    01 : markedgesture29

FrpWorld.Com :: View topic - Kara Bilgenin Takipçileri(Kıyamet RPG si Grubu Başvurular
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Kara Bilgenin Takipçileri(Kıyamet RPG si Grubu Başvurular View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 22, 2005 9:44 am Reply with quoteBack to top

Oyuncu: Findor
    -AD : Dragluin Drumhammer
    -BOY :1.90
    -KİLO :91
    -Tanrı : YEMİNER

-TEMEL EşYALAR : Kara Zırhlar ,Lord Yeminerin Kutsal Sembolleri ,pelerin, matara, ip(halat), , yeterli erzak, tüy ve mürekkep, sırt çantası, Para keseleri , Sırt Çantası, 3 tane küçük balta , Siyah bir War Horse

Görünüş :
    Siyah saç ve Kirli Sakal kömür karası gözler. Çevresindekilere nazaran iri ve kaslı bir bünye. Keskin bakışlar çoğu zaman soğuk ve donuk bir surat ifadesi.

Yıllarını savaşlara ölüme adayan eski bir komutan belkide bir savaşçı. En iyi becerdiği şeyi savaşmak olarak gören Dragluin aydınlık bir geçmişe sahip olmasada genel olarak bu yaşına kadar belli bir amaç uğruna değil çıkarlarına uğruna savaşmış lakin sonunda Gölge ve karanlığın gücünün farkına varıp Lord Yeminer in saflarında yerini almıştır.
    Karanlıktaki Gücün ve bilginin kaynağının Sahibi Yeminer e Adamıştı tüm varlığını artık. Yerine getirilmesi gereken görevler yapılması hedeflenen bir kaç şey vardı ama Çağrıyı almıştı ve belkide Son oyuna gidiyordu Hayata bir oyun olarak bakıyordu....

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Sturm_Ardeth
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 22, 2005 10:21 am Reply with quoteBack to top

Oyuncu: Sturm_Ardeth
    -AD : Ardeth
    -BOY :1.87
    -KİLO :86
    -Tanrı : YEMİNER

-TEMEL EşYALAR : Great Sword, Zırhlar, Çizme, Miğfer, Lord Yeminerin Kutsal Sembolleri ,pelerin, matara, ip(halat), yeterli erzak, tüy-mürekkep ve perşomen, Para keseleri , Sırt Çantası, 2 küçük kılıç , War Horse

Görünüş :
    Soluk, tepkisiz bir yüz ve gri gözler(daha neler diosanız Siyah kabul edin). Uzun siyah saçlar, sadece çeneden uzayan bir sakal, kaslı bir yapı. Efendisi adına göreve hazır, başarıya acıkmış bir savaşçı...

Tanrısına geride bıraktığı yaşamında olanlardan intikam almak amacıyla ulaşan ve ona olan sadakatini ve hizmetini bütün gayretiyle sunan ve bunun sayesinde Bekçi'lik kademesine yükselen bir savaşçı.. İçindeki nefret ve inkitam duygusunu efendisine olan görevleriyle zamanı gelene kadar saklamayı başarabilmiş fakat asla saklamaya çalışmamaktaydı. Artık Lord Yeminer' in hizmetindeydi ve kendi intikamından önce Efendisinin çıkarlarını düşünmeliydi. Zaten efendisi ona intikamını almasında yardım edeceğine garanri vermişti bilgisiyle ve gücüyle. Tapınakta ki son olaylar sonunda bu yola çıkmaya karar verdi. Kendine göre buna zorunlu olduğunu düşündü çünkü Efendisi adına yapılmaya çalışan son görev başarısız bir şekilde sonuçlanmıştı ve yol arkadaşlarından kayıplar verilmişti. Bu sefer başarasızlığa niyeti yoktu ve olası bir başarasızlığında aciz bedenini Tapınağına geri götürmeyeceği konusunda efendisine içinden bir yemin yolladı...

-------------------------------
    Not: Great Sword' da 1d4 wampiric özelliğiydi sanıyosam bir özelliği var Yeminer tarafından rp sonucu verilmişti. Ve Türklider' in dm olarak başlayıp sona bitirdiği oyunda bir özellik verilmişti bize rp bitimi ancak forumlarda yaşanan sorunda o yazılanlar gitmiş. Bulabilirseniz özelliklerime eklenmesini rica ederim..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 22, 2005 10:23 am Reply with quoteBack to top

Strum ve Ben Lord Yeminerin Tapınağından Yola Çıkıcaz yada portalmı açılacak bilmiorum nası dahil olucaz Smile

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Eldarin_

PostPosted: Tue Nov 22, 2005 11:08 am Reply with quoteBack to top

Karanlık Çlüm Tapınağına bağlı evil grubun başlığıdır.

Katılmak isteyenler birkaç gün içersinde buraya katılım mesajlarını bıraksınlar. Başvuru konusunda gerekli bilgileri Findor yahut Sturm den alabilirsiniz. Kıyametin Ayak Sesleri(HAKKINDA) ndeki başvuru koşullarını referans alabilirsiniz.

Daha başka sorularınız için yine bizlere buradan yahut özel mesaj yoluyla ulaşın...

Kudret avuçlarınızda olsun...

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Back to top View user's profileSend private message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 22, 2005 1:01 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar Ana kurallar ve şartlar bunlar bnilginiz olsun
    Eldarin belirtmiş diğer başlıkta görmedim duymadım demesin kimse diye burayada yapıştırıyorum Saygılr
    Quote:
    1.Aktif RolePlay başlığıdır.

2.Oyunumuz D&D 3,5 tabanında oynanacaktır.

3.Oyunlarımız farklı başlıklar altında interaktif ve senkronize olarak devam edecektir. RP Başlıklarının kontrolü site DM lerimizden Shevarash, Dakgnome, Necros_Spellweaver' a aittir. Diğer DM arkadaşlar ve Adminler ara hikayeler yazarak oyunları destekleyeceklerdir.

4.Oyun Frpworld ün kendi diyarında başlayacak olup düzlemlerarası maceralar ile devam edecektir.

5.Roleplay zorunludur. Hatalı RolePlay mesajları silinir...

6.Oyunlarda karakterini ölebilir, yaralanabilir, dönüşüm geçirebilir. Kontrolün kaybolduğu zamanlarda karakteriniz DM tarafından yönlendirilebilir. İnsiyatif DM'dedir...

7.Cevaplanması gereken mesajlarınız 2 gün içersinde tarafınızdan yanıtlanmamışsa DM tarafından cevap yanıtlanır. Makul sebepler göstermeksizin RolePlay i aksatırsanız karakteriniz oyundan atılır.

8.Hayatta kalmanız için bir grupla gelmeniz şiddetle önerilir.

9.RP Başlığında geçen oaylar Diyar Tarihçelerine geçirilecektir.

10.Karakter kağıtlarınızı sorunsuz şekilde yaratmak için RP Karakter Kağıtları adresine bakmanızı öneririm. Karakter kağıtlarınızı [email protected] adresine word, veya web dökümanı olarak ataçlanmış şekilde göndermeniz beklenmektedir...

11.Başvurularınızı bu başlığın altına karakteriniz hakkında açıklamalar yaparak bırakabilirsiniz.

12.Oyunlar en geç 15 Kasım 2005 tarihinde başlayacaktır.

-------------------------------

Â? Arbitrium Vincit Omnia Â?Â?

Kudret avuçlarımızda olsun

Eldarin!

findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 24, 2005 12:11 pm Reply with quoteBack to top

Bizim Dm Belli oldumu?

BrokenBlade
    Süresiz BanlanmıÅ?tır

PostPosted: Thu Nov 24, 2005 3:46 pm Reply with quoteBack to top

Evet dm kim? Biz de (Chade_Fallstar ve ben) rp ye katılmak istiyoruz da Yeminer'in tarafında.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteAIM AddressYahoo MessengerMSN Messenger
    Chade_Fallstar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 24, 2005 4:08 pm Reply with quoteBack to top

brokenblade in de dediği gibi bizde katılcazda dm kim cidden haila belirlenmedimi?
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 24, 2005 5:52 pm Reply with quoteBack to top

Ya siz kimsiniz ?
    Yeminer in tapınağındaki rp ye katılmanız gerekiyo bu grup içindeki oyuna katılmak için ve böyle bir girişimde bulunmadınız sanırım yada ben görmedim ....

findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 24, 2005 5:56 pm Reply with quoteBack to top

Ve bu arada dm belli oldu
    Oren Dautry yani Engin abi fıstıklı baklava yaptırcaz grupça Very Happy ankaraya gidince:P

BrokenBlade
    Süresiz BanlanmıÅ?tır

PostPosted: Thu Nov 24, 2005 6:43 pm Reply with quoteBack to top

ben yeminer'in tapınağındaydım mesajlar silinmeden once.fazla bi olaylara karisamadim.tapinakta takildim.orda kalan bir hırsız-savaşçıydım.
    Arkadasimda tapinaga giris yapmak istiyo.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteAIM AddressYahoo MessengerMSN Messenger
    Eldarin_

PostPosted: Thu Nov 24, 2005 7:51 pm Reply with quoteBack to top

RPG DM' İ---> OREN_DAUTRY ATANMIşTIR.

FİNDOR, DEKOTTA, STURM VE MASTER MARLEE İLE BERABER BROKENBLADE, CHADE FALLSTAR VE TAS TA OYUNLARA KATILABİLİRLER.

şU DURUMDA BU BAşLIğIN VE AÇILACK RP BAşLIğININ KONTROLÇ VE SORUMLULUğU OREN_DAUTRY E AİTTİR. SORULARINIZI VE GÇRÇşLERİNİZİ OREN' E İLETEBİLİRSİNİZ...

Herkese iyi oyunlar...

Eldarin!

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Nov 26, 2005 7:35 pm Reply with quoteBack to top

arkadaşlar bu başlığın rp ekranını açacağım ama bundan önce karaktyer kağıtlarınızı bana msn den yollamanızı rica edicem

[email protected]

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 27, 2005 5:06 pm Reply with quoteBack to top

Karakter Kağıdım Eldarinde .

Eldarin_

PostPosted: Mon Nov 28, 2005 2:33 pm Reply with quoteBack to top

Tas brokenblade ve findor un sheet lerini hotmail adresine attım Oren. sturm ünki hazırlanıyor. Katılacak diğer arkadaşlarda RP başlamadan Oren_Dautry ile irtibata geçsinler. Aksi takdirde oyuna katılımları gerçekleşmeyebilir...

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum