Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 21
    Dün: 23
    Toplam: 90350

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1758
    Üye: 0
    Toplam: 1758

FrpWorld.Com :: View topic - YER ALTINDA BİR MABED(TANRI:APOCALYPSE)(KAOS, KATLİAM,SAVA
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

YER ALTINDA BİR MABED(TANRI:APOCALYPSE)(KAOS, KATLİAM,SAVA View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    CHANGES
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Thu Oct 07, 2004 5:39 am Reply with quoteBack to top

Sunak odasının ortasına kadar ilerledi Dharmon Brenne.Etrafında sürekli dolaşan kara lekelerin yavaş yavaş bir pentagram oluşturmasını izledi.Kurukafaların gözlerinden dökülen karanlık yaşlara baktı,etraftaki nereden geldiği belirsiz fısıltıları dinledi.Neler oluyor diye düşündü bir an,burası kendisinin sunak odasıydı ve eğer kendi iradesi dışında bir değişime uğruyorsa şu anda daha büyük bir güç burayı kontrol ediyor olmalıydı.Belki de verdiğim kurbanları isteyen bir güç diye düşündü.Her zaman kendisinden daha güçlü olana itaat etmeyi bilirdi ta ki onlardan daha güçlü olana kadar.Ancak en güçlünün kural koyduğu bir organizasyon başarılı olabilirdi ve yönetimsizlik karmaşayı doğururdu.Pentagramın ortasında bir süre fısıltıları dinledi,daha sonra bu güçle iletişime geçmesi gerektiğini düşündü.Yerdeki pentagramı inceledi,tamamiyle kusursuz bir şekilde oluşan bu pentagramın köşelerinde ve etrafındaki yazıları gördü.Cehennem yaratıklarının kullandığı bir dilde yazılmıştı.Tekrar pentagramın ortasına gitti,siyah metalden yapılmış keskin hançerini çıkardı.Kolunda küçük bir kesik açtı kanın pentagrama damlamasını izledi,ancak bu şekilde iletişim kurabilirdi.
    Bir kaç damladan sonra kolundaki yarayı kapattı.Gözlerini kapattı ve bir iletişim büyüsü okudu astral bir seyahata izin veren bu büyü ile başka düzlemleri de görebiliyordu.

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Oct 07, 2004 6:25 am Reply with quoteBack to top

Dharron zihninde bir öncekinden çok daha korkunç bir acı eşliğinde görüntüler görmeye başladı. Anlaşılmayan güç ile iletişime geçmek on bir şekilde tüketiyordu. Fakat gördüğü korkunç şeyler ve imgelemleri görmek onda anlayamadığı dehşetverici bir bağımlılık yaratıyordu.

Seyahat ettiği karanlık alemde gözlerinin görüşünü kan bulandırıyordu. Yer gök; kül, kan ve karanlıkla doluydu fakat hiçbiri sabit değildi. Değişmiş varlıklar ve yaratıklar sonsuz bir savaşa girişmişti. Dev orduların ve katliamın arasında kuleler boyunda bir varlığın gözleri alev alev yanıyordu

Dharron kalbinin bir kez daha zorlandığını, nefesinin sıkıştığını hissetti. Zaman durmuş gibi geliyordu, kulakları uğulduyordu. Kalın gaddar ses konuştu:
    "Beni bul... Eğer bana hizmet etmeye layıksan..."

Dharron korkunç varlığın hatlarını seçemedi, zaten seçmek de istemediğini farketti. Bu kadar dehşet onun kalbini durdurabilirdi. Dev varlığın görüntüsü yavaş yavaş küçülürken Dharron yükseldiğini farketti. Kara dipsiz bir çukurun içerisinden gökyüzüne doğru yükseldi. Çukurdan yukarı çıkarken aşağı inen dev merdivenleri koruyan ölümsüz gardiyanları ve yeryüzüne çıkmak için hazırlanan savaşçı lejyonlarını gördü. Hiç bir ölümlünün gözlerinin göremeyeceği karanlık bir bulutun içinden geçerken ne kadar yükseğe ya da ne kadar hızlı yükseldiği hakkında hiç bir tahminde bulunamıyordu.

Sonunda kara bir girdapın ve kırmızı şimşeklerin çaktığı karanlık bir diyarda yeryüzünü gördü. İnanılmaz boyutlardaki kara bir pentagram yeri lekelemişti.

Dharron uyandığında kendini sunağın üzerinde kendinden geçmiş bir halde buldu. Sol eline bulaşmış olan kara ve soğuk sıvının cildine işlemiş olduğunu farketti. Kolundaki yara kapanmıştı fakat cildindeki ufak yaranın rengi biraz daha soluk gibiydi. Kanının hala taptaze sunağın üzerinde durduğunu farkettiğinde fazla zaman geçmediğini anladı, belki de sadece bir kaç saniye... Ama ona binlerce yıl gibi gelmişti. Zihnindeki inanılmaz ağırlık onu yormuştu, belki de senelerden çok daha hızlı bir şekilde...

Kanının yavaşça hareket ederek kara sıvıya karışmasını izledi. Sunağın üzerinde pentagram şekillenmeye devam ediyordu... Pentagram kanla besleniyordu...

CHANGES
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Thu Oct 07, 2004 6:55 am Reply with quoteBack to top

Dharron yavaş yavaş ayağa kalktı hala gördüklerinin etkisindeydi ve kulakları uğulduyordu.Gördüklerini anlamlandırmaya çalıştı bir süre.O yaratıklar,savaş,ve o kudretli ses.Sözler tekrar kulaklarında yankılandı
    "Beni bul... Eğer bana hizmet etmeye layıksan..." Burasının farklı bir düzlem olduğunu biliyordu ama neresiydi.Düşündü uzunca bir süre,hemen kitaplarını koyduğu küçük kütüphanesine doğru ilerledi bu sırada salondan geçmesi gerekiyordu.Kafasındaki tek şey uzun zamandır göz atmadığı düzlemler hakkında bilgiler içeren o kitabı bulmaktı.Salona girdiğinde orada birisinin varlığını gördü,ilk önce orağını kavradı tehditkar bir şekilde ama hemen sonra hatırladı bu misafiri.Salonda etrafı inceliyor ve parşömenine bazı notlar alıyordu.
    -Sadece bir paranoya, herhangi bir şey yok.Anlatıyordun sanırım Myrthul...
    dedi.Aslında bu misafirine kendisini tanıtması için bir çeşit yönlendirmeydi.Çünkü sadece adını bildiği birisi hala buradaydı ve onun çağrıyı alıp geldiğinden emin olmak istiyordu.Bir yandan da hala sunak odasında yaşadıklarını düşünüyordu.

BaÅ?büyücü

PostPosted: Fri Oct 08, 2004 6:42 am Reply with quoteBack to top

Mutlaka efendi başka bir düzlemdeydi ama nerede,ona hizmet etmek kuşkusuz ki büyük avantajlar sağlayabilirdi.Onun sahip olduğu güç mutlaka çok büyüktü ve bu güç ile diyara hükmedilebilirdi.Ama önce ilgili düzlemi bulmak ve onu buraya getirmek için bir yol bulması gerekliydi.Bütün bunlar kafasından hızla geçiyordu.Bir yandan misafirine bakıyor bir yandan da bunları düşünüyordu.Acaba şu depremle bunun bir ilgisi olabilir mi diye düşündü,ya da sarsıntıdan hemen öncesinde duyduğu o çığlıklarla.şimdiye kadar ki çalışmaları hep negatif düzlemle,ruhsal boyutla ilgili olmuştu ve artık diğer düzlemler hakkında da araştırmalarını hızlandırmalıydı.Aklından geçirmeye başladı olanları,savaşlar,ölüm sonra birdenbire o devasa görüntüsü geldi efendinin ürperdi tekrar Brenne.Ve o emredici gaddar ses kulaklarında yankılandı.Kırmızı şimşekleri hatırladı ve sonrasında gördüğü yeryüzünü.Beni bul demesini hatırladı efendinin.Demek ki burada,bu diyarda bir yol olmalı.Bunların hepsi kafasını allak bullak etmişti ölüm efendisinin.Böyle bir fırsatı kaçırmamak için acele etmeliydi,efendi bu diyara gelmek istiyordu.Er ya da geç bu olacaktı.

PostPosted: Fri Oct 08, 2004 6:55 am Reply with quoteBack to top

Myrthul karşısındakinin tedirgin bakışlarını farkedince biraz olsun rahatladı.kara cüppesinin içinde vücudu esnedi.adrenalin durdu...
    ''Adım Myrthul.buralarda ilahi bir güç sezdim ve açıkçası duvarlardaki ilginç yazılarda oldukça dikkatimi çekti.bahsettiğim ilahi gücün burada barındığı konusunda şüphesizim.bu konuda beni aydınlatacağını düşünüyorum....''
    Myrthul karşısındaki kişinin demin sıkıca tutmakta olduğu scyte ını kavrayan ellerinin güçsüzleştiğini gördü.gözleri ona bakıyordu fakat zihni başka taraflara yönelmişti.
    derin bir sessizlikle karşısındaki cüppeli kişiyi izliyordu...

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Back to top View user's profileSend private message
    CHANGES
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Fri Oct 08, 2004 7:12 am Reply with quoteBack to top

Buradaki ilahi olan tek güç içimizdeki saf intikam duygusudur.Seni buraya çeken,girişi gösteren ve benim karşıma çıkaran.Aldığın ise benim çağrımdır ve bu çağrıyı sadece alınacak intikamları için herşeyi yapmaya hazır olanlar hisseder.Söyle bana Myrthul senin intikam isteğin yüreğinin neresine saklandı?Aslında sürekli düşündüğün ama kimseye belli etmediğin?şimdi tekrar kendimi tanıtmama izin ver Myrthul.
    Ben Dharmon Brenne.Rose&Skulls tarikatının,intikam ve yıkım güçlerinin kurucusu,ölümün efendisi.Ve sen de buraya geldiğine göre tarikatımızın 2.üyesi oluyorsun.
    Burada gördüğün o yazılar onlar sadece duvarlarda ve toprak altındaki sayısız askerimizin hayat bulması için,buraya gelen düşmanların yüreklerine korku salmak için işlenmiş tılsımlardır.şimdi gerçekten bu birliğe katılmak istiyorsan tünellerin bağlandığı sunaklarda bir can almalısın ama bunu yaparken dikkat et ki kurbanının korkusu suratındaki dehşet ifadesine dönüşsün ve ölümü asla yavaş olmasın.Yakında pek yakında birliğimiz oluştuğunda bizi dikkate alacaklar ve inan bana o zaman hüküm hakkı biz de olacak.

PostPosted: Fri Oct 08, 2004 7:34 am Reply with quoteBack to top

CHANGES wrote:
    Buradaki ilahi olan tek güç içimizdeki saf intikam duygusudur.Seni buraya çeken,girişi gösteren ve benim karşıma çıkaran.Aldığın ise benim çağrımdır ve bu çağrıyı sadece alınacak intikamları için herşeyi yapmaya hazır olanlar hisseder.Söyle bana Myrthul senin intikam isteğin yüreğinin neresine saklandı?Aslında sürekli düşündüğün ama kimseye belli etmediğin?şimdi tekrar kendimi tanıtmama izin ver Myrthul.
    Ben Dharmon Brenne.Rose&Skulls tarikatının,intikam ve yıkım güçlerinin kurucusu,ölümün efendisi.Ve sen de buraya geldiğine göre tarikatımızın 2.üyesi oluyorsun.
    Burada gördüğün o yazılar onlar sadece duvarlarda ve toprak altındaki sayısız askerimizin hayat bulması için,buraya gelen düşmanların yüreklerine korku salmak için işlenmiş tılsımlardır.şimdi gerçekten bu birliğe katılmak istiyorsan tünellerin bağlandığı sunaklarda bir can almalısın ama bunu yaparken dikkat et ki kurbanının korkusu suratındaki dehşet ifadesine dönüşsün ve ölümü asla yavaş olmasın.Yakında pek yakında birliğimiz oluştuğunda bizi dikkate alacaklar ve inan bana o zaman hüküm hakkı biz de olacak.

Myrthul karşısındaki kişinin ruhunu bir anda açığa çıkarmasını oldukça şaşırtıcı bulmuştu.
    'Rose&Skulls' deyiverdi kendi kendine.acının intikamın ve nefretin hizmetkarları...
    kendisi bunların pekçoğunu yaşamıştı fakat asla bunların bağımlısı değildi.
    o yalnızca büyünün ve kutsal büyü tanrısı Nuitari nin hizmetkarıydı.
    ''Dhamon Brenne.kutsal evlat.yolunu bana açıkladığın için teşekkürlerimi sunarım.lakin 40 kışlık yaşamımda bahsettiğin türden nefret ve intikamı kendime yol edinmedim hiçbir zaman.demek istediğim bunu ruhumda gerçekten taşıyıp taşımadığım konusunda emin değilim.''
    ondan kurban istemişti lakin önce ruhunu rahatlatmalıydı.ne de olsa asıl amacı bu lanet düzlemden kurtulmak ve Ergoth taki kulesine geri dönmekti.
    belki de bu yol onu aradığı amacına götürebilirdi fakat bundan o kadar da emin değildi...

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    CHANGES
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Fri Oct 08, 2004 7:50 am Reply with quoteBack to top

Herkesin içinde intikam az yada çok bulunur.Benim çağrım sadece bu intikamı yaşamlarında kendilerine amaç edinmişlere ulaşır ve sen de bu çağrıyı aldıysan mutlaka içinde bunu hissediyorsun,her ne kadar bana belki de kendine itiraf etmesen de.Ama şunu unutma ki bu birlikte herkesin intikamı gün gelip alınır,gücümüz birliğimizden gelir.Sen eğer hala bu yolda ilerlemeyeceğini düşünüyorsan yolun açık olsun ama şunu bil ki bu tünellerden dışarı çıktığında geri dönmek için izlemen gereken yol hafızan değil içindeki intikam ve yıkım olmalıdır.Ancak bu şekilde buraya geri dönebilirsin ve işte o zaman rose&skulls için vermen gereken kurbanı ben seçeceğim.şimdi git ve seni yönlendiren intikamı keşfet.İşte ancak o zaman ruhun serbest olacak.

PostPosted: Mon Oct 11, 2004 6:36 am Reply with quoteBack to top

CHANGES wrote:
    Herkesin içinde intikam az yada çok bulunur.Benim çağrım sadece bu intikamı yaşamlarında kendilerine amaç edinmişlere ulaşır ve sen de bu çağrıyı aldıysan mutlaka içinde bunu hissediyorsun,her ne kadar bana belki de kendine itiraf etmesen de.Ama şunu unutma ki bu birlikte herkesin intikamı gün gelip alınır,gücümüz birliğimizden gelir.Sen eğer hala bu yolda ilerlemeyeceğini düşünüyorsan yolun açık olsun ama şunu bil ki bu tünellerden dışarı çıktığında geri dönmek için izlemen gereken yol hafızan değil içindeki intikam ve yıkım olmalıdır.Ancak bu şekilde buraya geri dönebilirsin ve işte o zaman rose&skulls için vermen gereken kurbanı ben seçeceğim.şimdi git ve seni yönlendiren intikamı keşfet.İşte ancak o zaman ruhun serbest olacak.

Myrthul sözleri duymuştu.hala doğru kararın bu olduğundan emin değildi.ona göre buraya gelişi tamamen bir rastlantının eseriydi.Dhamon ile daha fazla konuşmak istemiyordu.Myrthul un tabiriyle tam bir deliydi karşısındaki.fazlasıyla saçmalayan bir deli.

hafifçe arkasını dönmüştü ve eli istemsizce keselerine uzandı.scroll ları yerli yerindeydi,birkaçı hariç...
    demin duvardan papirüslerine geçirdiği işaretler şu anda elleri arasındaydı ve rünler kapkara bir şekilde duruyordu.
    birkaçını incelemek için konsantresini papirüs parçasına yöneltti.
    evet!sanki okuyabiliyordu sanki.
    'ral d'harmen mezh reph...''bu rünleri tanıyordu.
    ''3. kısım 1. parça...
    ve onlar herzaman derki; deliler muazzam aklın ve düşünce yetisinin bir ürünüdür.karanlığı takip et ve yolunu bulacaksın ey yolcu...''
    Myrtul bir anlığına kafasını kaldırdı.
    demin bulunduğu geniş hol yoktu karşısında.karanlık bomboş bir koridordaydı...

CHANGES
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Mon Oct 11, 2004 7:25 am Reply with quoteBack to top

Bu esrarengiz ziyaretçinin gidişi ile birlikte Brenne hemen küçük kütüphanesine yöneldi.Bir kaç tozlu rafı araştırdıktan sonra kırmızı ciltli bir kitap buldu.Kitabın ismi boyutlararası yolculuktu.Hemen karıştırmaya başladı.Bir kaç farklı boyuttaki yolculuklar hep astral olarak anlatılıyordu,fiziksel bir boyut değişimi ile ilgili bir kaç şey buldu ama bunlar da yararsız gibi göründü gözüne.Hemen başka bir kitap aradı,siyahtan beyaza kadar çeşitli gri tonlarının hakim olduğu bu kitabı eline aldı.Kitabı dikkatlice okudu,her sayfayı incelerken onun zarar görmemesi için fazladan bir özen gösteriyordu.Evet aradığını bulmuştu,başka boyuttan birisini kendi boyutuna getirmenin açıklandığı bölüm buradaydı.Ama bunlar basit bir kaç yaratık içindi ama denenmeye değerdi hemen bunları not aldı.Sonra aklına pentagramda olanlar geldi.
    Belki de efendiyle tekrar iletişim kurmalıydı ve böylece ondan yapılması gerekenleri öğrenebilirdi.Hemen sunak odasına gitti,yerdeki pentagrama baktı,yere diz çöktü ve hançerini çıkardı.Mumların doğru noktalarda olup olmadığını kontrol etti.Biraz gümüş ve biraz örümcek bacağını serpti pentagramın üzerine.Büyülü sözleri söylerken bir yandanda kolunda ince bir çizik oluşturdu.Kan yavaş yavaş derisinin üzerinde toplanmaya başladı ve kolunun üzeri ilk önce pembe daha sonra kırmızı renge dönüştü.Damlalar yavaş yavaş pentagrama damladığında Brenne çoktan kendini kaybetmişti.

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Oct 11, 2004 12:02 pm Reply with quoteBack to top

Dhamonun araştırması günlerce sürmüştü; fakat doyurulamaz merakı onu bu korkunç varlıkla yeniden iletişime geçmeye zorlamıştı. Bundan sonra acı onun en büyük bağımlılığı olacaktı.

Dhamon kan dolu bir kuyuya düştü... Bir anda ciğerlerine iğrenç tatlı ekşimiş kan dolduğunda havasızlıktan ve mide bulantısından öğürmeye başladı. Fakat yüzmek imkansız gibiydi. Çzerindeki cüppeyi çıkardı ve hızla yüzeye doğru yüzmeye başladı. Suyun yüzeyinde parlak bir ışık ona yol gösteriyordu. Ciğerlerindeki nefes bitmek üzereydi... Tüm gücüyle yüzeye ulaşmak için çırpınıyordu. Her saniye ona korkunç bir acı veriyordu. Vücudundaki tüm kaslar kasılmış, ciğerleri midesine yapışmıştı. Işığa artık çok yakındı...

Biraz daha, sadece biraz daha dayanmalıydı...
    Hayır, o çok güçsüzdü... Büyüyü kullanmayı denedi, fakat korku ve heyecan boğazını düğümlemişti, delirmişcesine yukarı çıkmaya çalıştı ve yüzeye ulaştı...

Parmaklarının ucu sıcak havayla buluştuğu anda tüm gücüyle kendini kanın üstüne çekti... Fakat yüzeye ulaşamadı. Kulağında korkunç kahkaha yankılandı:
    "Hahahahaha!"

Dhamon umutla yüzeye ulaşmaya çalıştı fakat bir el onu ayağından kavrayıp kanın dibine çekmeye başladı. Vücudundaki her iğne ucu kadar nokta acıyla kıvranıp ölene kadar boğulmaya devam etti ve zihni de sonuna kadar açıktı...

Karanlık onu aldığında Dhamon hala korkunç acısı içerisindeydi. Yanan bir çift alev şeklindeki göz ona yaklaştı ve dev binlerce diş kanın içinde maddeleşti.
    "Beni bul... Eğer bana hizmet etmeye layıksan..."

Dhamon acı içerisinde, işkencenin ortasında "Nasıl efendim?" diye düşündü. Karanlık varlık adamın daha fazla acı çekmesi için uzunca güldü. Dhamon'ın bilinci acıdan dolayı kaybolmak üzereyken, son sözleri işitti:

"Gölü besle... Yolu takip et... BANA GEL..."

ve Dhamon'un zihni kararırken sadece kahkahalar vardı... Normal bir ölümlüyü korkudan öldürebilecek kahkahalar...

Dhamon kendine geldi, günlerce süren araştırmanın yorgunluğu şu anda hissettiğinin yanında bir hiçti... Akıttığı kanın o anda hala düşmekte olduğunu farketti. Efendi ile olan iletişimi hızlanıyordu. Bileğindeki yara anında iyileşti ve mavi-beyaz bir etle kaplanmıştı. Dhamon bunun ölü eti olduğuna yemin edebilirdi...

CHANGES
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Mon Oct 11, 2004 12:41 pm Reply with quoteBack to top

Dharmon Brenne iletişim bittiğinde uzunca bir süre dizlerinin üzerinde kaldı.şaşkınlıkla kolundaki ete bakıyordu.Ama asıl düşündüğü olup bitenlerdi."Gölü besle...." düşündü uzun uzadıya göl?hangi göldü bu?
    "Yolu izle bana gel?"...Dharmon bunları düşünerek bekledi zaman kavramını yitirmişti neler olup bittiğinin farkında değildi zihninde sadece bu sözler yankılanıyor ve onları anlamlandırmaya çalışıyordu.Sonra gözleri istemsizce ortasında bulunduğu pentagrama kaydı,etraftaki fısıltıları duydu.Gözleri karardı ve bir an kendisini kandan bir gölün ortasında oturmuş olarak gördü.Bu imgelem iki üç kez tekrarlandı.Burada verdiği kurbanları o küçük kızı hatırladı ama etrafta hiç kan yoktu.
    şimdiye kadar bunu hiç düşünmemişti.
    -Evet!!! diye haykırdı ayağa kalkmak için sağ dizini kaldırırken.
    Efendi kurban istiyor, efendi kan istiyor,o korku istiyor diye mırıldandı.
    Sonunda zihnindeki tanıma uygun bir güç bulduğunu düşündü.Sonsuza kadar hizmet edebileceği bir güç.şimdi yapılması gereken kurban vermekti onlarca yüzlerce belki de.Efendi ne kadar isterse o kadar.
    Hemen toparlandı salona geçti.Pentagramın ortasında durdu.Etrafına bakındı daha sonra biraz kül çıkardı büyü malzemelerinin arasından ve biraz da altın tozu.Bu tozları etrafa serperken kadim büyü dilinde mırıldanıyordu
    -Kaim est majas,kaim est majer saloneiree,Kaim la donetra,Spest protoctal für masjer
    (Kalkın ölümsüzler,kalkın ruhları salonlara alınmayanlar,kalkın huzursuzlar.Efendiniz için burayı koruyun.)
    Brenne sözlerini bitirdiğinde duvarlardan ve yerden homurtular duyuldu,topraktan dışarıya bir el çıktı üzerindeki etlerin çoğu dökülmüş.Sonra vücudunu çekti dışarıya.Bunu bir çoğu takip etti,kimi duvardan dışarıya çıkıyor kimisi topraktan.Hepsi efendilerinin iradesiyle durması gereken yerlere gidiyor,buraya gelecek yaşayanları nefretleri ile boğmaya hazırlanıyordu.Yeni askerlerini iradesi ile salonlara dağıttı Brenne.Bunlar sadece zayıf ölemeyenlerdi ama güçleri sayılarından geliyordu.
    Brenne günler boyu yeni kurbanlar aldı,bunlar kimi zaman etraftaki köylerden insanlar oldu kimi zaman geceleri dolaşan goblinler.Ama her ölüm çığlığı,sunakta dökülen her damla kan,korkuyla atılmış her feryat Brenne yi daha mutlu kılıyor,pentagramı daha büyütüyordu.
    Uzun bir süre bu ritüel böyle devam etti.Kanlar aktı,feryatlar yankılandı ve Brenne bütün canları kendisi aldığı için çok mutluydu.
    Bir gün kurban ayinini yeni tamamlamış ve sunaktaki pentagramın kanı emmesini tüm fısıltıların etrafı doldurmasını izliyordu ki,pentagram onu içine çekti.Bu güce karşı koyamadı,içindeki şakınlık gözlerinden okunuyordu.Diz çöktü,vücudundaki yüzlerce kesik izine birisini daha eklemek için hançerini çıkardı ama o anda dehşetle vücuduna baktı.Neredeyse bütün vücudu beyaz-mavi bir renk almıştı.Vücudu ölüyordu,artık bundan emindi.Hançeri göğsüne yaklaştırdı bir çizik açtı ama bu çizik kesinlikle bir acı vermedi ve dışarıya kan akmadı.Sonra hançeri daha derine batırdı daha derine ve sonunda bir parça olsun kan çıktı ama Brenne bu kanı göremedi,bilinci çoktan uzak diyarlara yolculuğa çıkmıştı.

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Oct 11, 2004 9:31 pm Reply with quoteBack to top

Dhamon gözlerini açtı, karanlıkta belki de gökyüzünde duruyordu fakat yeryüzünden hiç bir iz yoktu. Kollarının altında onu kaldıran büyünün gücüydü. Artık efendinin kahkahası Dharmon'a korku değil heyecan dolu bir zevk veriyordu.

Efendi'nin alev alev gözleri bir kez daha belirdi. Binlerce korkunç diş havada maddeleşti. 3 tane kana bulanmış kara boynuz ortaya çıktı. Dhamon kalbinin sıkıştığını hissetti. Hala korkunç iblisin tamamını görmeye hazır değildi.

"Bana iyi hizmet ettin Dharmon Brenne. Fakat bu yeterli değil... Yanına başkalarını da al... Ve onları da yanıma getir... Karanlığın kalbinde, Benden büyük güç yoktur... Eğer tek başına bana ulaşmaya kalkarsan öleceksin..."

Dharron'un elinde bir parşömen maddeleşti.

"Onu sakla ve en umutsuz, en karanlık anında aç ve oku. Başka zamanda açarsan öleceksin... Boyut kapısından geç ve istediğin yüzeyde istediğin yerde maddeleş..."

"Eğer bana ulaşabilirsen, karanlığın ölümsüz peygamberi olabilirsin..."

Korkunç varlık kahkaha attığında Dharron kalbinin patladığını hissetti ve müthiş acıyla kendine geldi. Vücudunda açtığı yaradaki kan damardan hafifçe aşağı sarktı fakat yeniden damarının içine çekildi. Artık mavi-beyaz olmuş cildindeki yara hızla kapanmıştı. Dharmon hala yaşıyor, kalbi atıyor, içorganları çalışıyordu; fakat ölümle yaşam arasında bir yerde sıkışmış gibiydi...

Sunak odasındaki kara pentagramın ortasında ışığı emecek kadar karanlık oval bir boyut kapısı maddeleşti. Sıvı ve gaz gibi gözüken kapı sürekli hareket ediyor gibiydi...

(RP dışı: Fast Healing 5 kazandın Cha -2)

CHANGES
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue Oct 12, 2004 6:35 am Reply with quoteBack to top

Dharmon vücuduna baktı sessizce,hala nefes alabiliyordu.Yaşamak için hala yemek yemeliydi,vücudundaki kan hala ona hayat veriyordu.Ama anlaşılamaz bir şekilde vücudunda bir ölüm yaşıyordu.Dharmon bunun bir lanet mi yoksa bir ödül mü olduğunu düşündü.Hayatı boyunca ölümü araştırmıştı,ona hükmetmeyi onu yenmeyi istemişti.Çlümün ötesine geçmek için her türlü araştırmayı denemişti ama biliyordu ki ölümün ötesine geçip bir lich olmak için önünde çok uzun bir yol vardı.Ama peki ya vücuduna olanlar,bunlar şimdiye kadar yaptığı tüm araştırmalara ters düşüyordu.
    Elindeki parşömene baktı dalgınca ve ancak o zaman kendine geldi.Ayağa kalktı parşömenini en kolay erişebileceği bir parşömen kutusuna koydu ve onuda üzerindeki giysinin içerisine sakladı.
    "Eğer bana ulaşabilirsen karanlığın ölümsüz peygamberi olabilirsin.."
    Bu sadece yapabileceklerinin bir göstergesi,bu sadece armağanın uzaktan görünen hali.Evet evet dedi.Çlümsüz peygamber!
    Sunak odasından ayrıldı salona gitti.
    Yeni müritler bulmalıyım diye düşündü,efendi bunu bekliyor.Efendi bunu istiyor.Ve bu yerine getirilecek.

BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue Oct 12, 2004 11:05 am Reply with quoteBack to top

Evet evet şimdi gitmeliyim diye düşündü.Hemen yanına 1 günlük yiyecek ve siyah asasını aldı.Parşömenlerinin çoğunu yanına aldı.Altın ve gümüş sikkelerini bir keseye koydu ve bir kaç tane de platin sikke aldı.Evet gitmeliydi ama yıllarını verdiği bu mabedi korumasız bırakamazdı.
    Küllerini çıkardı yaktığı bir kaç kemiğin,biraz da gümüş tozu.Etrafa saçarken bu tozları mırıldandı Brenne,huzursuz ruhlara hitaben.
    Çağrısını kulak veren iki ruh belirdi mabedde bir süre sonra etrafında döndüler efendilerinin.Mutlak iradesine başvurdu Brenne bu ölemeyenlere isteklerini belirtmek için.Tek istediği korumaydı mutlak koruma.Etraftaki bir çok zayıf güç ve bu iki negatif düzlem yolcusu efendilerinin yokluğunda burayı koruyacaklardı.
    Son kez etrafına bakındı Brenne ve acele ederek dışarı çıktı mabedden girişteki ilüzyonu tekrar değiştirerek.
    Kapüşonunu kafasına çekti ve asasına dayanarak ilerlemeye başladı,gitmesi gereken yeri biliyordu.(DULBIRAKAN KÇYÇ)

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum