Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 12
    Dün: 23
    Toplam: 90341

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1490
    Üye: 0
    Toplam: 1490

FrpWorld.Com :: View topic - Arkadaşlar ilk kitabım çıkıyor
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Arkadaşlar ilk kitabım çıkıyor View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    alyjohn
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Oct 27, 2009 11:29 am Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar benim bir kaç hafta sonra romanım çıkıyor..Kısaca size romanın içeriğinden bahsedeyim.
    Arkadaşlar romanımın antik mısırda daha önce yaşayıp ifritlerle anlaşma yapmış Eski Mısır' ın önde gelen insanlarının ve tanrılarının günümüzde reenkarne olup tekrar doğmasıyla başlıyor. Olaylar eski hayatlarını hatırlayan insanların etrafında geçiyor. Bu insanlar fizikötesi canlılar tarafından binlerce yıl önce yapılmış anlaşma gereği, İfritler tarafından inşaa edilmiş Ayna Dünya' ya geçiş için hazırlanırlar. Ayna Dünya, Dünyamız üzerinde kurulmuş sadece Mısırlılara ait bir Dünya' dır. Roman mistik bir koku ile başlıyor ve devamlı oluşan garip olaylar ile devam ediyor. Yani romanın atıyorum bir sayfasını okumasanız nasıl oldu bu falan diyorsunuz. Gerçekten İnsanı sürüklüyor. Kendi romanımı övmüyorum asla İnşallah alıp okuyanınız olur..

İsmi YEşİLAYRIK "İfritle Anlaşma" olacak. Bir üçleme serisinin ilk kitabıdır.

Arkadaşlar şaka bir yana bu roman için çok uğraştım. Emeğimin karşılığını alırmıyım bilmem ama gerçekten çok uğraştım. Romanı askerde yazdım. hani Askere giden arkadaşlar daha iyi bilir. kimi zaman nöbette yazdım kimi zamandan uykumdan feragat ederek yazdım. askerden geldiğimde son bölümündeydim. ve eve döndüğümde romanı bitirdim.

İlk Kitabını çıkartan bir türk yazar olarak hepinizden yardım bekliyorum.

Hepinizi Allah' a emanet olun. İlgi gösteren de gösteremeyen de hepinizi seviyorum.

Kitap Adımlar yayınevi tarafından kasım ayının ilk 2 haftası içerisinde çıkacaktır. Herkese şimdiden çok teşekkürler.
    Back to top View user's profileSend private message
    Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue Oct 27, 2009 8:08 pm Reply with quoteBack to top

Tebrikler alyjohn. Kitabı almayı düşünüyorum. Yalnız bizi burada kitapla ilgili gelişmeler konusunda gündemde tutarsanız sevinirim. Nerelerde bulabiliriz, kitapla ilgili sizin yorumlarınız gibi. Yazarken nelerden esinlendiğiniz, ne gibi şeylerin sizi böyle bir romanı yazmaya ittiği gibi ufak bilgiler verirseniz inanıyorum ki okumak çok daha zevkli olacaktır ve daha iyi anlaşılacaktır. Umarım başarılı olursunuz.
    alyjohn
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Oct 27, 2009 8:33 pm Reply with quoteBack to top

Çncelikle sizlere kendimi tanıtayım. İsmim Alican AZBAY

Kitabım konusunda tüm gelişmeleri haber vereceğim. Büyük ihtimal kasım ayının 2 nci haftasında çıkacak. Kİtabı yazarken hem kendi deneyimlerim hem rüyalarım hem kendi hayal gücüm hem de Eski Mısır tarihi bilgim ile yazdım.
    Kitabım hakkında şu yorumu yapabilrim aslında. Kitap çok ilginç. İlginç olmasının nedeni de olayları farklı açıdan görmesi. Eski Mısır a ait bilgiler farklı yorumlanarak fantastik hale getirildi. belki de şöyle düşünüyorsununz başlıyo aynı konu üzerinde devam edip bitiyor. Hayır asla öyle değil. kitap iç içe farklı anlatımlarla dolu. Çrneğin bi sayfayı atladınız öbür sayfayı okurken romanı anlamıcaksınız.

Romanım satışa çıktığında Türkiye' nin her yerind bulunabilecek fakat küçük kitapçılara gideceğini sanmam. Kitabı aramak yerine alışveriş sitelerinden pandora idefix hepsiburada gibi sitelerden temin edebilirsiniz.

şu an Ççleme şeklindeki romanımın ikinci kitabını yazmaya devam ediyorum. Hepiniz Allaha emanet olun. Desteklerinizi bekliyorum.
    CLiCKs
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Oct 27, 2009 8:43 pm Reply with quoteBack to top

Eski Mısır'la ilgili kitaplar her zaman ilgimi çekmiştir. Tanrıları vb. şeyler zaten yeterince fantasitk olduğundan rahatlıkla okumaya başlamıştım. Bir türkün elinden çıkan mısırla ilgili roman da beni heyecanlandırdı biraz. Ben almayı düşünüyorum. Bir kitabı aldığımda 2-3 günde bitirme gibi bir huyum vardır. O yüzden ikincisini de çabuk yazmanı dilerim Smile

Hayırlı olsun. Umarım emeğinin karşılığını alırsın. Yazarlık hayatında başarılar dilerim.

alyjohn
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Oct 28, 2009 7:15 am Reply with quoteBack to top

Click' s Sana çok teşekkür ediyorum. Desteklerini esirgemedim. ayrıca sizlere güncel olarak romanımın hangi aşamalarda olduğunu burdan bildiricem. Zaten pek bi aşaması kalmadı çıkıyor yakında Smile

Roman artık son dizgiden yani editörün elinden bu cuma günü çıkıyor arkadaşlar. Herşey yolunda. Son demlerimiz artık Smile
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum